İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BuyukDeney(.)Com

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İçerik olarak çok kuru bir domain yani içine ne eklesen sırıtır.Hadi diyelim CERN'in deneyiyle ilgili bişeye yorumlayalım.Ama türkçe domaini işe yaramaz.
Acı ama yorum işte:)

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi niye arkadaşın satışını baltaladınki sen ? bence herşey yapılır özellikle bir fizik sitesi yapılır senin domainlerinide görüyoruz sanki sendekiler çok matah.

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi niye arkadaşın satışını baltaladınki sen ? bence herşey yapılır özellikle bir fizik sitesi yapılır senin domainlerinide görüyoruz sanki sendekiler çok matah.
adamın baltaladığı yok. zaten fikir almak için açmış. yorumda serbes yani. ama dediğine katılıyorum. fizik ve kimya alanında veya deneylelerle ilgili bir site hazırlanabilir.ama domain değerinin reg değerini geçeceğini sanmıyorum

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Konun başlığını okumadan girdin.Yorum istedi yaptım.Kalkıp ballandıramazdım.Bişey olsa yazardım.Yorum illede övgü mü olmalı ?

Not: Domainlerimi sen sadece görürsün işte.Ben öyle domainlere sahip olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5