İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

By Burhan 2010 kimdir

By Burhan 2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar yaklaşık 2 yıldan beri internet ortamındayım, by burhan 2010 olarak büyük bir başarı yakaladım türkçeleştirdiğim programlarla hem cep için hemde pc için bir çok başarıyı yakaladım, bu başarımda kaliteli ve türkçeyi iyi kullanarak yakaladım ve insanlara programları kolay kullansınlar diye türkçeleştirip insanlara sundum, güzel paylaşım her zaman gùzeldir, aynı zamanda da yaz aylarında antalya, bodrum da turistlere rehberlik yapmaktayım ingilizce, çince almanca, ve arapca bilmekteyim program türkçeleştirmeye devam etmekteyim aynı zamanda da sitemle uğraşmaktayım kısada olsa kendimi anlatmak istedim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldiniz forumumuza. Hem turist rehberi hem webmaster olmak da ayrı bir başarıdır aynı zamanda.

İyi paylaşımlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5