İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bybeytu "SONER BURAK KÖYLÜOĞLU" Dolandırıcıdır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkinizinde bilerek böyle bir konu açacağını düşünmüyorum açıkçası. Bybeytu. Sen 20 TL ödemeyi geç arkadaşa. Kalan 15 TL yide 1 hafta sonra öde olurmu? Tabi arkadaşımız kabul ederse..

İki tarafın da anlayış gösterip sakin ve olgun bir şekilde konuyu çözmesini görmek bizi mutlu eder. :)

Ben öğrenci değilim. Değerli arkadaşlar, anlatmak istediğimi, yapmak istediğimi lütfen anladığınızı belirtin ki ben burda kendi kendimi yemiyim. Eğer ben böyle birşey yapmazsam, bu "çocuk", nasıl olsa birşey olmaz diyerek çok daha kötüsüne yönelecek biliyorsunuz. Ohh, 35 ordan, 10 ordan, 5 de ordan... Benim önüne geçmeye çalıştığım, yapmak istediğim bu, anlayın beni.

35 tl beni batırmaz, zengin de etmez. Başımın gözümün derim helal ederim. Ama hakedene, yalan söylemeyene, yüzsüz olmayana. Yok denmesinden anlarım ama doğru söyleyene. Şimdi ben 20 tl yi kabul edeceğim ama biliyorum ki kalan 15 tl yi ödemeyecek. Kesinlikle ödemeyecek. Öyle yakın zamanda, şu zamanda falan diye diye aylardır oyaladı beni zaten. Bu nedenle net tarih istiyorum ben.

Kalan 15 tl için 1 hafta değil 1 aya razıyım. Desin ki 15 şubatta, yani 2 ay sonra ödeyeceğim, razıyım. Tek istediğim net tarih verip o tarihte ödemesi.

Lütfen yapmak istediğimi anladığınızı biliyim.

20 tl mi öde Soner. Kalan 15 tl için de sana 15 şubat 2012 ye kadar süre. O tarihe kadar ödersen helalleşiriz. Yok yine ödemezsen işte burda herkes şahittir..

Kabul ediyorsan söyle paypal mı banka mı ne istiyorsan gönderiyim öm ile.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ben öğrenci değilim. Değerli arkadaşlar, anlatmak istediğimi, yapmak istediğimi lütfen anladığınızı belirtin ki ben burda kendi kendimi yemiyim. Eğer ben böyle birşey yapmazsam, bu "çocuk", nasıl olsa birşey olmaz diyerek çok daha kötüsüne yönelecek biliyorsunuz. Ohh, 35 ordan, 10 ordan, 5 de ordan... Benim önüne geçmeye çalıştığım, yapmak istediğim bu, anlayın beni.

35 tl beni batırmaz, zengin de etmez. Başımın gözümün derim helal ederim. Ama hakedene, yalan söylemeyene, yüzsüz olmayana. Yok denmesinden anlarım ama doğru söyleyene. Şimdi ben 20 tl yi kabul edeceğim ama biliyorum ki kalan 15 tl yi ödemeyecek. Kesinlikle ödemeyecek. Öyle yakın zamanda, şu zamanda falan diye diye aylardır oyaladı beni zaten. Bu nedenle net tarih istiyorum ben.

Kalan 15 tl için 1 hafta değil 1 aya razıyım. Desin ki 15 şubatta, yani 2 ay sonra ödeyeceğim, razıyım. Tek istediğim net tarih verip o tarihte ödemesi.

Lütfen yapmak istediğimi anladığınızı biliyim.

20 tl mi öde Soner. Kalan 15 tl için de sana 15 şubat 2012 ye kadar süre. O tarihe kadar ödersen helalleşiriz. Yok yine ödemezsen işte burda herkes şahittir..

Kabul ediyorsan söyle paypal mı banka mı ne istiyorsan gönderiyim öm ile.

Ah be güzel kardeşim. Sen sanıyormusun ki biz aksini istiyoruz? Diğer kişiyi banlamak en fazla 10 saniyemizi alır. Burda tek düşündüğümüz sensin. Mağduriyetini gidermeni istiyoruz. Siz sanıyorsunuz ki, forumdan banlayınca karşı taraf ödemeyi hemen yapacak. Ama yanılıyorsunuz. Banlanınca ödemeyi yapma ihtimali düşer, nasılsa banlandım diye. Biz her iki tarafında mutlu olmasını istiyoruz. Bu sebeple yumuşak davranıyoruz. Sizlerde daha anlayışlı olmaya çalışın. Tamam haklısın ama diğer kardeşimizde elinde olmayan sebeplerle böyle bir duruma düşmüş. Gerçekten ben bu kişinin dolandırıcı olmasınaihtimal vermiyorum. Çünkü çok dolandırıcı gördüm. Aranızda tatlıya bağlayın bu işi. Eğer düzelmezse, bizlerde üzerimize düşeni yaparız.
Son olarak, bybeytu, sende yapamayacağın işler için söz verme bundan sonra. Hele ki kesinlikle ücret alma. Bu da sana bi ders olsun..

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ah be güzel kardeşim. Sen sanıyormusun ki biz aksini istiyoruz? Diğer kişiyi banlamak en fazla 10 saniyemizi alır. Burda tek düşündüğümüz sensin. Mağduriyetini gidermeni istiyoruz. Siz sanıyorsunuz ki, forumdan banlayınca karşı taraf ödemeyi hemen yapacak. Ama yanılıyorsunuz. Banlanınca ödemeyi yapma ihtimali düşer, nasılsa banlandım diye. Biz her iki tarafında mutlu olmasını istiyoruz. Bu sebeple yumuşak davranıyoruz. Sizlerde daha anlayışlı olmaya çalışın. Tamam haklısın ama diğer kardeşimizde elinde olmayan sebeplerle böyle bir duruma düşmüş. Gerçekten ben bu kişinin dolandırıcı olmasınaihtimal vermiyorum. Çünkü çok dolandırıcı gördüm. Aranızda tatlıya bağlayın bu işi. Eğer düzelmezse, bizlerde üzerimize düşeni yaparız.
Son olarak, bybeytu, sende yapamayacağın işler için söz verme bundan sonra. Hele ki kesinlikle ücret alma. Bu da sana bi ders olsun..

@Calvin için de aynen bu söylediğinizi düşünüp, sayfalar öncesinde, aynı düşünce ile "Ne yapmak istediğinizi çok iyi anladım, desteğiniz için teşekkürler" diye belirtmiştim. Sizin ne yapmaya çalıştığınızı tabiki çok iyi anladım. Bunda bir sıkıntım yok.

Sıkıntı yaptığım şey, siz de benim ne yapmak istediğimi anladınız değil mi ? Benim amacım parayı kurtarıyım, rezil ediyim, yok haklı çıkıyım falan değil. İlerisinin önüne geçmek. Yoksa ben banlansın falan demiyorum ya da yaptığınızın yanlış, hatalı falan olduğunu katiyen söylemedim. Teşekkürler

Ekleme: Soner, bak kardeşim ;

Özel mesaj atıyorsun ;
20 tl kontör gönderiyim ya da hesap verin eft yapayım diyorsun.

Yanıtlıyorum ;
Banka istiyorsan, hangi banka ? Bu saatte eft olmaz, ayrıca eft için 3 tl keserler, zaten 20 tl 'm var diyorsun, hangi banka olduğunu söyle, bizim 6 bankada hesabımız var, uyarsa onu verelim diyorum.

İş bankası diyorsun.

1 dk sonra turkcell numarası verin diyorsun.

Senin hem 20 tl kontörün hem de iş bankasında 20 tl 'n mi var ? İki şekilde de ödeme yapabiliyor musun ?

AYRICA ;

Halen kalan 15 tl için söz alamadık senden. 15 Şubat 2012 son tarihe kadar ödeyeceğinin sözünü veriyor musun ? Çünkü ben bu sözü almadan kabul etmiyorum bu söylediklerinin hiç birini...

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Pmleri kontrol edip banada numara verirseniz hocam ödemeyi yapayım. Birde konu kilitlenmeden önce başlık ve icerik silinirse sevinirim google indexlemis.

Ekleme: Veriyorum hocam biraz acele edersek.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pmleri kontrol edip banada numara verirseniz hocam ödemeyi yapayım. Birde konu kilitlenmeden önce başlık ve icerik silinirse sevinirim google indexlemis.

Hala bana pm diyorsun. :mad:

Soner ; Türkçe :

Kalan 15 TL 'yi en geç 15.Şubat.2012 tarihinden önce ödeyeceğinin sözünü veriyor musun ?

Bu sözü veriyorsan,

Senin hem 20 tl kontörün hem de iş bankasında 20 tl 'n mi var ? İki şekilde de ödeme yapabiliyor musun ?

Ekleme: @Yeniçeri , @Calvin ;

Kalan 15 tl için en geç 15 şubata söz aldım, siz de şahitsiniz. Umarım son kez sözünde durur.

İş Bankası Hesap numarası özel mesaj ile gönderildi. 20 tl ödemeyi bekliyorum internet bankacılığında..

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 tl ödemeyi aldım. Kalan 15 tl yi de en geç 15 şubata kadar bekliyorum Soner, söz verdiğin gibi..

Konu ile ilgilenen, mesaj yazan tüm arkadaşlara teşekkürler. Özellikle yöneticilere, tecrübelerini konuya yansıtarak çözüme son derece yardımcı oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Hakkınızı helal edin.

Hayırlı geceler.

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Konu başlık ve mesajlarla birlikte tamamen silinirse birde google indexleri kaldırılırsa sevinirim.

Ekleme: Modlar konuyla ilgilenirlerse cok sevinirim ödeme yapıldı gereken yapılsın lütfen konu ve icerik silinirse iyi olur.

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
15 Şubattan önceye kadar ödeme yapacağınızı belirttiniz, konuyu geri dönüşüm kutusuna taşıyorum. Ödemenin gerisini gönderdiğinizden sonra tamamen silinir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5