chat ege.net sohbet

ByTR.ORG Açık Dizin Projesi Hemen Siteni Ekle

GMasterTR

Üyeliği durduruldu
Katılım
3 Şub 2010
Mesajlar
760
Yaş
32

Merhaba arkadaşlar webinyo projesi olan bu açık dizin sitesi daha önce yine kendi içinde web rehberi olarak hizmet vermekteydi, fakat bunun farklı bir sitede devam etmesi gerektiğini düşündük ve elimizdeki dört harfli domainlerden bir tanesi olan bytr.org olarak açık dizin projemizi aktif ettik.

Kimler Site Ekleyebilir

  • Sisteme kayıt olan herkez 10 adet sitesini ekleyebilir.

Hangi Siteler Kabul Edilmez veya Yayınlanmaz

  • ***** içerikli siteler yayınlanmaz
  • Sitesini uygun kategoriye eklemeyen kullanıcıların sitesi yayınlanmaz

Sisteme eklenen son 14 site webinyo.com'un ana sayfasında otomatik olarak yayınlanır, Tüm yayınlar bytr.org'da kalıcı olarak yayınlanır.

İlerleyen zamanlarda webinyo.com'un diğer projelerindede yayınlanan siteler otomatik olarak yayınlanacak ( çapraz linkleme ) bu sayede hem daha fazla kullanıcıya hemde istediğiniz değere ulaşabilecesiniz şuanda tam olarak diğer sitelere oturtmuş değiliz.

 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst