İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

C# Basit Hesap Makinesi Yapımı

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Bugün blog sitemde yayınlamak için basit bir hesap makinası yapımı video su hazırladım.Video yu izleyip nerelerde eksik veya hata yaptığımı söyliyebilirmisiniz? Yorumlarını esirgemiyenlere şimdiden teşekkürler.. :msp_biggrin:

Yazırladığım Video'ya buradan ulaşabilirsiniz..

Stork44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hesap makinende if-else veya switch-case'yede yer verseydin daha iyi olurdu.

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hesap makinende if-else veya switch-case'yede yer verseydin daha iyi olurdu.

Şimdilik bir başlangıç yapayım diye bu şekilde anlattım.Diğer uygulamalarda if-else veya switch-case yapılarınıda kullanıcam. Ayrıca yorum için teşekkürler :)

Stork44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstadım programın bence güzel 2 sayının hepsini gösteriyo ancak videoda bol'üde int yani tam sayı olarka tanımlamıssın.
Mesela kullanıcı
1. sayıyı 5
2. sayıyı 2 girdiğinde sonuc tam cıkmaz ancak bol'ü ayrı olarak float olarak tanımlarsan sonucu 2,5 gibi göstericek yani küsratıyla birlikte.

kerem96

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstadım programın bence güzel 2 sayının hepsini gösteriyo ancak videoda bol'üde int yani tam sayı olarka tanımlamıssın.
Mesela kullanıcı
1. sayıyı 5
2. sayıyı 2 girdiğinde sonuc tam cıkmaz ancak bol'ü ayrı olarak float olarak tanımlarsan sonucu 2,5 gibi göstericek yani küsratıyla birlikte.

Haklısınız.Orada hata yapmışım.Siteme yeni bir video daha ekledim.Onada bakarsanız sevinirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5