chat ege.net

C# oracle veri tabanlı proje

barikat87

Profesyonel
Katılım
17 Nis 2012
Mesajlar
254
Yaş
33
C# da soru sorma kalıbı nasıl oluşurabiliriz, örneğin yetkinlikler gibi, Resimde görüldüğü gibi, winformda bu işlemi nasıl yapabilirim. soru kalıbını önce ayrı bir tabloya yükleme yapılsa , sonra combobox ile çekip , ayrı bir tabloda alt başlıklar eklense , bu şekilde çözüm olurmu acaba ?örneğin yetki ekle için ayrı tablo oluşturdum , soru için ayrı tablo oluşturdum.
yetkiyi ayrı bir sayfada ekledikten sonra. Resimdeki ekrandaki gibi
combooxdan yetki tablosuna bağlayıp, soru ekleme kısmınıda ekleyince , bağlantı bu şekilde sağlandı. yanlış bu windows form olunca , alt başlık şekilde gözümesi sıkıntı, görüntü olarak treeview panel kulanarak özdüm. orda da oeder by kulandım aynı yetki altındakiler bir araya gelmedi. grup by kulandım hata verdi. aynı yetki altındakiler nasıl birleştirceğim bilemedim.

veya treeview yerine farklı bir alternatif olabilir mi ?
veya

windows form web form beraber kullanılır mı ? bu sorun böyle çözülür mü ?
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst