İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

C# Soru

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
C# a derleyici path den bir yol belirttim herhangi bir derleyici yok yani notepad da yazıyorum
fakat her ne hikmetse 32/64 bit sıkıntısı oluyo yok çalıştıramazmışızda falan ...
derleyicim csc.exe mi oluyor?
sıkıntı nerede nasıl hallederim herkes gibi studio mu kullancam bende?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Şimdi denedim ben de, derleyici istiyor. uzantıları farklı farklı kaydettim olmadı, exe hali zaten çalışmıyor. cpp uzantısıyla kaydedip çalıştırınca visual studio ile açıyor

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vazgeçtim ya bir arkadaşa daha sordum bir sürü şey anlattı ama linux te line flan dedi bir değerleri değiştiriyormuşum , windows ta line bilmiyorum dedi baktı ben yarım dinleyip başkasına laf yetiştiriyorum oda visual 2010 edin c/c++/c# ne varsa derle dedim bende tamam dedim :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
vazgeçtim ya bir arkadaşa daha sordum bir sürü şey anlattı ama linux te line flan dedi bir değerleri değiştiriyormuşum , windows ta line bilmiyorum dedi baktı ben yarım dinleyip başkasına laf yetiştiriyorum oda visual 2010 edin c/c++/c# ne varsa derle dedim bende tamam dedim :)

en iyisi:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5