İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

c0d3r + elveda.net

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2. hafta da bittiği halde 30 ytl. yi geri göndermemiştir, ilgili birime (bilişim suçları) şikayette bulunulmuştur.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tiva cım sen benden yardım istemiyorsun ama ben yinede aradım cod3r i sana pm den mail adresini atıyorum hesap numarasını yollarsan 30 ytl yi geçicekmiş yok yine yardıma ihtiyacım yok dersen daha yapıcak birşeyim yok kendi aranızda halledersiniz mahkemeye mi veriyorsunuz ne yapıyorsanız yaparsınız..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
gelmemiş bende yolladı biliyordum aradım demin hesap nosu yollasın yatırayım dedi. arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyoruz ama nedense istemiyor versin mahkemeye o zaman uraşsınlar :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"4267 - 0127109, Türkiye İş Bankası" hesap numarası bu. kendisine iki hafta önce bildirdim. hala yollamadı. iletirsen sevinirim.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
VALLA şimdi işin kötü tarafı bende kıllanmaya başladım :) 100 YTL gönderdim ona laptop yollucaktı kalan yarısını laptop gelşnce yollucaktım 1,5 haftadır birşeyler söylüyor bende tamam diyorum bir ara laptop satmıştı millifantazi ye sanırım oda laptop u alamamış parasınıda yollamamış şmdi düşünme moduna geçtim neyse bugün haber vermezse gerekeni bende yapıcam ödemeyi geri isticem Allah ede göndermeye :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla bit eniği mi var yoksa başka şeymi var bilmiyorum tek bildiğim benimde laptop yada ödemem gelmezse tiva nın arkasındayım.. sonuna kadar hakkımız neyse ararız hiç sorun değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5