İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çabuk İndexlenme,Hızla Yükseliş için Reklam Şart

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Öncelikle Şunu belirteyim bunu kendi gözlemlerime dayalı olarak açıyorum bu konuyu daha önceki web sitelerimdede uyguladıgım reklam uygulamasını gecen gün aldıgım film sitemede uyarladım blogumdan aktif bir ziyaretçi akısı oluyor yeni film siteme ve açılalı bu 2. günü Şuan 5 k google indexi var ve google'dan organik ziyaretçide gelmeye başladı bundan sonrası da yapmanı gereken tek şey paranız varsa kaliteli backlink alımı yoksada alternatif olarak kaliteli yüksek pr yabancı türk bloglara yorum atarak backlink kazanmanız lazım birde düzenli içerik girdiginizde 1 2 aya siteniz tadından yenmez ben bu yöntemle çok site sattım.

İlerleyen Günlerde kaliteli blog list bulmak için bir konu açıcam ve otomatik yorum atıcı bir program paylaşıcam

Uygun fiyata reklam içinde bulamadıgınız takdirde pm ile yardımcı olabilirim.

bol hitler , iyi çalışmalar.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Gözlemlerinize dayanarak daha detaylı bir yazı yazarsanız webmasterlerin sevineceğini ve okuyacağını zannediyorum.Ama zaten bunlar temel şeyler :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Programı ücretsiz olarak mı paylaşacaksınız hocam?
Bu konu çok genel olmuş hocam,diğer konunuzu bekliyorum...

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Programı ücretsiz olarak mı paylaşacaksınız hocam?
Bu konu çok genel olmuş hocam,diğer konunuzu bekliyorum...

Anlatmak istedigim yeni sitenize iyi bir hit akısı saglamak bu sitenizin ilerleyişinde hız katıcatır yeni site açıpta 3 4 gün index alamayan arkadaşlarımızda varken 2. gününde 5 k google indexi oldu şuan sitemin

Bu arada program ücretsiz kendimde kullanıyorum diger yazıda paylaşırım hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5