İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışan Otolike kodu verene 50TL vericem

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
@Cewo: Hocam senin sitene girdim ve hali hazirda facem acik. ama senin sayfana beni uye yapmadi. Hatta sitene bir kere daha girdim yine uye yapmadi. Iste bu tarz bir kod istemiyorum arkadaslar o yuzden para vericem diyorum. Adam akilli facesi acik olan herkesi uye yapsin diye.

5k üye tamamen blogdan geldi ufak nokta kadardı buyuttum o alanı ve begen yazısı gözükecek şekilde yaptım nokta kadar yaptıgında onu net sonuç veriyor ama böyle daha saglıklı düşünüyorum ben

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş gibi 50 tl veremem ama bu sistem gerçekten hoşuma gitti benimlede paylaşabilir misin kodları xclever :D

Otolike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a Arkadaşlar Bende Var Paylaşcam Sizlerle yanlız acık kodları vermıcem şifreleyip vercem cunku verdıgım her acık kod mıllet satılıga cıkarıyor suan dışardayım eve gider gitmez paylaşcam

aragorn3535

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5