İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışan ve Parça Niyetine Cep Telefonları

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Elimde eskiden kalma birkaç telefonu satıyorum. Sorunsuz çalışanda var bozuk olanda.

Nokia 5300. Sorunsuz çalışıyor. Yanında 256mb micro sd hafıza kartı hediye.

FİYAT SATILDI
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nokia N85. Sorunlu cihaz. Açılmıyor şarja takınca ekran açılıp pil şarj göstergesi geliyor ama donuyor sanırım çünkü gösterge oynamıyor. Açmaya çalışıncada açılıştaki el ekranında takılıp kalıyor. Muhtemelen hard format/yazılım atılması lazım. İlgilenip kullanırım diyorsanız 5mp kamera, gps gibi özellikleri vardır. Onun dışında parça niyetine kullanılabilir.

FİYAT 30 TL

--------------------------------------------------------------------------------------------
Nokia 1280. Normalde bataryası 1 hafta giden, feneri ve radyosu olan güzel bir telefon ancak bataryası bozuldu sanırım. Önceden çalışıyordu bir süre kullanılmadıktan sonra açılmadı. Bataryayı başka telefonda denedim yine çalışmadı. Batarya pert denebilir. Ekranında hafif bir çizik var ama dıştan değil içten sıkıntı yok. Batarya değiştirilip kullanılabilir veya parça niyeyine kullanılabilir.

Kargo alıcıya aittir. Konuda ne yazılıysa o durumuyla satılıktır. Malum sebeplerden dolayı geri iade çok büyük bir sıkıntı olmazsa yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
5300 satılmıştır. Diğer telefonların satışları devam ediyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
pm alabilirimiyim
Ne hakkında?? Pm ile göndericelek özel bilgi yok ama istersen sanalpazar linki gönderebilirim.

Edit. Arkadaşın canı sıkılıyor kendine eğlence arıyor sanırım her konuya pm alabilirmiyim mesajı yazmış. Biraz ciddi olalım oyun oynamıyorum burda geyikte yapmıyoruz ticaret yapmaya çalışıyoruz. Kimsenin kimsenin zamanını çalmaya hakkı yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5