İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Bakü'de

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
calisma-ve-sosyal-guvenlik-bakani-celik-baku-de-3777390_2190_o.jpg

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, resmi temaslarda bulunmak için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi.

Haydar Aliyev Havalimanı'nda Bakü Büyükelçisi Hulusi Kılıç tarafından karşılanan Faruk Çelik, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Kardeş ülke Azerbaycan'da olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Değerli milletvekili arkadaşlarımızla, dostluk grubu başkanı, yardımcısı ve teknik heyetiyle birlikte bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu ziyaretimiz Azeri mevkidaşım Fizuli Alekberov'un davetiyle gerçekleşiyor. Her iki bakanlık arasındaki muhtat olarak her yıl görüştüğümüz konuları tekrar masaya yatıracağız ve her dönemde kayıt ettiğimiz ilerlemeleri inanıyorum ki bu dönemde de kaydedeceğiz. Bu dostane ilişkilerimizi bakanlıklar olarak sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Cem evi tartışmaları hakkındaki soruya cevap veren Çelik, "Bu konu, tarihi derinlikleri çok olan bir konu. Bence kim yazıyor ve konuşuyorsa ayaküstü konuşmaması gerekiyor. Çok önemli bir konu olduğu için daha sağlıklı, daha geniş bir platformda ele alınması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Faruk Çelik, Bakü temasları kapsamında Azerbaycan Çalışma ve Halkın Sosyal Güvenliği Bakanı Fizuli Alekberov, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye-Azerbaycan Dostluk Grubu üyeleriyle Sosyal Müdafaa Fonu Başkanı Selim Müslümov ve Sağlık Bakanı Oktay Sireliyev'le görüşecek.

Bakan Çelik'in Bakü temasları 13 Temmuz'a kadar sürecek. - BAKÜ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5