İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çam kozalağı reçeli ve şurubu - Astım,bronşit,koah hastalıkları için

Winman

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda yaygınlaşan hastalıklardan dolayı doğal ürünlere talep arttı. Satışını yaptığımız çam kozalağı reçeli ve şurubunu sizlerin de faydalanması adına buraya açıyorum. Çünkü bazı yerlerde gerçekten yüksek rakamlara satışı yapılıyor. Ürünü memlekette odun ateşinde kazanlarda yaptırıyorum dileyene kargo yapabilirim veya İstanbul içi elden teslim edebilirim. Faydalarını internette de araştırabilirsiniz. Etkisini gören çok sayıda insan mevcuttur, kendimde kullanıyorum. Şurup şekersizdir biraz acımsı tadı vardır. Reçelimiz tatlıdır genel olarak kahvaltılar için tercih ediliyor.

Çam kozalağı Faydaları Şurubu Nelerdir?
  • Astım ve bronşit gibi hastalıklarda tedavi edici etkiye sahiptir.
  • Akciğerlerin temizlenmesine yardımcı olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudu hastalıklara karşı korur.
  • Mikroplara karşı vücudun dinç kalmasını sağlar.
  • Metabolizmayı düzene sokar, uyku sorunlarının üstesinden gelir.
  • Kozalak şurubunun sakinleştirici etkisi vardır, stresli anlarda tüketilebilir.
  • Öksürük ve balgam gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur.
Kullanımı: Sabah ve akşamları aç karna 1 yemek kaşığı kadar tüketilmesi tavsiye edilir. Buz dolabında muhafaza etmenizi öneririz.

Çam kozalağı Reçeli

425 cc 25 tl dir.
660 cc 35 tl dir.

Çam Kozalağı Şurubu

425 cc 25 TL dir.

Memnuniyet yorumlarımız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5