İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Camii Radyosu icin Soru

Ku|L|

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar,

benim bir Sorum olucakti. Biz Camii Gencligi olarak bir Radyo düsündük. Ve Camii Projesi olarak yapacagimizdan Ilahilerin ve Ezgilerin yer alacagi bir Radyo olmasina karar verdik.

Cok sükür cogu seyi halletdim, ayarlardim.

Ama söyle birsey var. Site simdilik 1-2 Ay olucak. Allahin izniyle Önümüzdeki Ay Site Projesi Avusturyada Gazeteyede cikacak. Ve bölyece burda olan Kisilerede tanitabilecegiz.

Ama asil sorunum Google üzerinden tanitmak.

Simdi ben böyle düsündüm. Siteye basta bilincsiz Konular girdim, cok nadir degistirerek. Simdi 3-4 Gündür Özgün Konular ekliyorum.

Site Facebook ve Twitter üzerindende Begeni aliyor.

Ama Google üzerinden nasil yükseltebilirim onu bilmiyorum.

Simdi Tanitim Yazisi versem erken mi olur. Yoksa baska türlümü yapmam gerek. Suan Domain ismini yazinca yani .com suz

Örnek: Ali-Veli.com ise Site
ozaman ben Ali Veli yazinca mesela 26 ci Sirada cikiyor Googlede.

Tabi birinci Sira olmasi sanirim imkansiz, cünki birinci sirada birtane 9 Yillik Domain var. 40-50 Bin üzerinden Indexleriyle.

Bu Webmasterlik Konusunda bana Destek olabilecek, bana ögretebilecek biri varmi lütfen.

Ku|L|

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Günceldir Arkadaslar, Seo Konusunda Yardimci olabilecek Arkadas varmi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5