İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Camilerde katliam yapılsın diyen Ekşi Sözlük yazarı

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Dün yapılan Yeni Zelanda katliamının ardından açılan konu başlığına "Videoyu izlerken, keşke Türkiye'ye gelip bu cuma günü camileri temizlese diye iç geçirdim." yazan yazar hakkında inceleme başlatıldı.

Ekşi sözlük yazarı sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kullanıcı bu nefret söyleminden dolayı yazarın cezalandırılmasını istiyor. Ekşi Sözlük yönetimi de yorumu yazan yazarın hesabının feshedildiğini ve yorumun da kaldırıldığını açıkladı.

ekşi-sözlük-yazar.jpg

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu insanlar bu hale nasıl geliyor gerçekten çok merak ediyorum. Hiçbir suçu günahı olmayan dinin emirlerini yerine getirmek için toplanmış insanları öldürmeyi istemek? Bu nasıl bir çöküştür, bu ülke nereye gidiyor, bu insanlar nereden geldi? Birçok soruyu içerisinde barındıran vahim bir olay

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Türkiye'de bunun gibilerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla maalesef. Bunun gibi, kendini ortaya çıkarmalarını beklemek yerine, farklı eğitim teknikleri ile bu düşünceye nasıl sahip oldukları araştırılmalı. Düşmanca ve kindar duyguların yerini insan sevgisine dönüştürebilecek metotların geliştirilmesi gerekiyor. Kısaca, bizim bataklığı kurutmamız gerekiyor. Yoksa önümüzdeki yıllarda çok daha kötü eylemlerle karşı karşıya kalabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5