İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Can sıkıntısı Oyun önerisi.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hamachi ile pes 11 veya fifa 11(daha inmedi) oynamak isteyenlerle önümüzdeki günlerde görüşelim.:ıslık:

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
büyük boyutlu görsel oyunları kesinlikle tavsiye etmem. Bu şekilde zamanının büyük bir bölümünü bu oyuna adamış olursun ve kendi gelişimi engellemiş olursun.
Fakat tabi bizler insanız robot değil, yeri geldiğinde eğlenmek bizlerinde hakkı işte bu yüzden sana tavsiyem. Büyük boyutlu oyunlardan ziyade küçük boyutlu oyunlar olacak. Örnek bir tane link veriyorum, bizzat kendim bunu oynuyorum. Umarım beğenirsin.
http://www.sadecedownload.com/goster/6203-Kucuk-Araba-Yarisi.html

Heea unutmadan, küçük boyutlu oyunlardan kastım Flash oyunlar felan değildir. Çünkü onlar diğer oyunlar gibi bağımlılık yapmıyor değil..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
travian da 4. server yeni açıldı geç kalmış sayılmazsınız. ilk 50 ye girerseniz 10 tl ye köy yıkma parası alırsınız size günde 5-10 sipariş gelir :D köşeyi dönersiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5