İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çanakkale'de Bilgisayar programcılığı öğrencisi için staj yeri aranıyor

lapsekiplevne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Çanakkale'de bünyesinde bilgisayar mühendisi yada yüksekokul bilgisayar programcılığı vb mezunu eleman barındıran bir bilgisayar (yazılım-donanım) firmasına ihtiyacım var. Kardeşim bilgisayar programcılığı bölümünde okuyor ve staj yapacağı yerde mühendis yada programcı olmalıymış. Aksi taktirde okulu kabul etmiyor stajını. Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ne saçma şu staj olayı, mantığı yanlış bir kere. Madem sen adamı eğitiyorsun bitirme tezleri tarzında görevler ver o dönem onunla uğraşsın yada sen bul kardeşim gıcık oluyorum ya. Bende firmamda onlarca kişiye saçma sapan görevler yaptı diye imzalayıp imzalayıp gönderdim herkeste öyle yapıyor

lapsekiplevne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı göüşteyiz ama üniversitelerin ne isteyeceği belli olmuyor işte. Sadece bir bilgisayar firması deseler ona da razıydım. Ama mühendis yada programcı olan firma bulmakta zor :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) muhetemelen Çanakkale merkezdeki teknik servislerin %70 inde bilg. prog.cısı çalışıyordur. Zaten okul orası teknik servismi programmı yazıyorsunuz diye sormaz.Ülkemizde buna naylon staj denir. Üniversite okuyanlaında %75 i naylon staj yapar.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Farketmez bencede nerede yaptığı, imzalayanın problemi bu ne yazdırdın ne yaptırdın diyecek hali yok ya adama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5