İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Caner Erkin Fenerbahçe'de.

T

trgy

Misafir
Sporx.com son dakika haberi olarak geçti, hayırlı olsun. :)

Sabri'nin sol ayaklısı olarak nitelendiriyordum kendisini ama istekli bir oyuncu olmasıyla da beğeniyordum.

Sabah sabah bu haber güzel oldu. :)

Erdinç Turan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Fenerbahçeli olarak vasat bir transfer olduğunu düşünüyorum. Zaten parlak bir futbolcu olsaydı GS bırakmazdı. Ne diyelim hadi hayırlısı ...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bence bişeye yaramıcak bi transfer gibi.Zaten yarasa ne olur forvette Guiza varken.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir Fenerbahçeli olarak vasat bir transfer olduğunu düşünüyorum. Zaten parlak bir futbolcu olsaydı GS bırakmazdı. Ne diyelim hadi hayırlısı ...

Katılıyorum, defansif özelliği olmayan bir kanat oyuncusuydu galatasaray ' dayken.. Umarım ki kendisine birşeyler katar orada.. Uğur varken caneri almak bence yanlışlık olmuş. Uğur iki kanatta da aslında görev yapabilecek bir oyuncu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5