İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlı Ahtapot Ziyafeti - Miğde'sine güvenen buyursun içeri :D

wampirman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu adamlar ağzının tadını biliyor biz çok şey kaçırıyoruz, yada midesiz bu adamlar

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayvanı macun gibi sarıyorlar çubuğa hala canlı, oynarken ağzına alıyor.
Çiğnemekle ölüceğini hiç sanmıyorum gerçi nasıl çiğnenir çiğ ve kaygan birşey o da ayrı.
Mide asit salgılayana kadar ıyyy. :p

Çin'de 1,5 milyar insan var açlıktan böcek yerler, derlerdi; şimdi dünyanın işini yapıyorlar hala mı aç bu insanlar? :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
balıkçı ahmette de var ahtapot, yemek istersen çine gitmene gerek yok :)

Önerin için teşekkür ederim ama herşeyi yerinde yemek güzeldir. Mesela tekirdağ köfte tekirdağda, akçabaat köfte Akçaabatta... :)

herhalde ahtapotu soslayıpta veriyolardır veya başka birşey. Balıkçı ahmetinde bunları bildiğini sanmıyorum. O yüzden Çine gitmeyi beklemeliyim...

:)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Masadaki Kız Ne Kadar MAsum Demi? :) Babası Ahtopotu Uzatıyor Kafasını Sallıyor Ya :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Artı çin asıllı Malezya dan bir arkadaşım var size bir cümlesini aktarmak isterim..
"Biz yürüyen herşeyi yeriz"

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ula çinde yanlışlıkla bankta falan uyusak sabaha ayaklardan 5 er 10 ar parmak eksilmiş kalkarız.

bööööööğ insan deel bunlar azizim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
onları yemekte cesaret istiyor çanlı yemek için ilk baş çubuğa sarmak gerekiyo(bik kadın gelip yapıyoya) eğer çubu doru sarılmaz veya düz yenirse boğaza yapışıp öldürme ihtimali var cubuğa sarıldığındada vantuzları içeri doru oluyo ve boğazdan tam bi şekilde kayması salanıyor (gerçek yeme şekli böyle)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onları yemekte cesaret istiyor çanlı yemek için ilk baş çubuğa sarmak gerekiyo(bik kadın gelip yapıyoya) eğer çubu doru sarılmaz veya düz yenirse boğaza yapışıp öldürme ihtimali var cubuğa sarıldığındada vantuzları içeri doru oluyo ve boğazdan tam bi şekilde kayması salanıyor (gerçek yeme şekli böyle)

Bu İşlerde Tecrübelisin Yani.:):D:)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar O Seylerin İcinde Dogup Buyudukleri için Onlara İğrenc Gelmez. Bizimde YEdiklerimiz Onlara İğrenc Gelenler Var Tabi.
Bu Bir Dunya Kuralı Dostum :):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5