İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlı Özel Videolu Ders Scripti İsteği

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar. İki adet projem için teklif almak istiyorum.

1.PROJE

Özel ders verme mantığı üzerine kurulu projem için, internet üzerinden canlı-görüntülü ders anlatımının yapılacağı bir sisteme ihtiyacım var.

Konu hakkında iki alternatif kullanılabilir;

1- Sıfırdan bir sistem hazırlanması
2- Hali hazırda olan görüntülü sohbet yazılımlarının projeme göre revize edilmesi

2.seçenek daha uygun geliyor ama tekliflere ve maliyetine göre ilk seçenek te değerlendirilebilir.

Ankara'dan bir arkadaşla görüşebilirsem daha iyi olur. Çünkü yüz yüze görüşmek istiyorum.

İlgilenen arkadaşların teklif göndermesini bekliyorum, ona göre proje detayları özelden verilecektir.

2.PROJE

okulistik, vitamin gibi eğitim portalları tarzında bir projedir. Fakat daha gelişmiş bir sistem olması gerekiyor. Bu tarz projelerde tecrübesi olan arkadaşların iletişime geçmesini bekliyorum.
Bu ikinci projem KOSGEB desteği ile finanse edilecektir

1.proje önceliklidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5