İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

canlı yayında küfür

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Başrol oyuncusu her zaman ki gibi yalçın abimiz :)

Yalçın Çakır'ın Flash TV'deki programında yine olay çıktı. Programa telefonla bağlanan bir kişi canlı yayında inanılmaz bir küfür etti.

Çakır'ın konuğu bu kez 78 yaşında evlenme programlarını dolaşan Sabri Karaahmet isimli bir kişiydi. Derdi de kızını evinden çıkartmaktı...

17 kez evlilik programlarına çıkmıştı, kızı evinden çıkmadığı için evlenemiyordu. İşte bu muhabbet yaşanırken canlı yayına Ali Sürmez adlı bir kişi katıldı.

Stüdyodaki kişinin üvey oğlu olduğunu iddia eden kişi canlı yayına bağlandığı anda büyük bir şok yaşandı.

Telefondaki kişi "Alo... Ben Yalçın bey ile mi görüşüyorum... " dedi, Çakır "Evet ben Yalçın beyim..." diye cevap verdi. Telefondaki kişi bunun üzerine "Hepinizin a... koyim" deyince herkes şaşkına döndü. Küfür canlı yayında aleni olarak yayınlandı.

Telefondaki küfür karşısında şoke olan Yalçın Çakır, bir süre kendine gelemedi. Önce izleyiciden özür diledi, sonra yayını sürdürmeye çalıştı. Çakır "Aynen sana iade ediyorum o küfürü. Seni süründürmezsem de benim adım namerttir. Senin gibi şerefsizi namussuzu sürdürmek benim boynumun borcudur. Delikanlıysan o telefonu açarsın, birazdan reklama girince arayacağım. Kur'an'a el basarım ki anandan doğduğuna seni pişman edeceğim" diye konuştu.

(Gazeteciler.com)

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
canlı yayını 3-5 saniye geç gönderen cihazlar var. Biri küfür ederse durdurur devam edersin.
İsteseler alırlar ama bence böyle işlerine geliyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sakaya katılmamak elde değil yedikleri ceza reklamlarının dönmesinden daha az diye yapıyorlar

x2841x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yalcın çakır seneryoları kendi yazıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5