İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlıskor Scripti Yazdıracagım-php

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
livescore verileri biryerden almıyor,
şayet onun gibi verileri siz girecekseniz,
size o özelliklerde bir scripti birkaçgünde hazırlayabilirim..
verileri herhangi bir yerden almasını önermem..

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mesela livescore.com patlarsa su cokidaali da fena patlicak :) cunku skor kodlari ordan almis iyide yapmis. En iyisi kendin yazcan yapcan guzel bir php script yine diyorum livescore gibi sitem olsun size 500 euro borcum olsun beee :)))
abi livescore ben kendimi bildim bileli var ...kolay kolay bişey olacağını zannetmiyorum.tabi en güzeli kendin yazıcan da bu sefer heralde biz elle gireceğiz?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunlar 5 dk da php scriptle yazilcak seyler degil zamanim olsa diyon yaparim diyon bide 5 dk diyon bunu yazan kisi en az 1 ay sure ister yahu tabiki bide yapan kisiye guvenmek para konusu su vs baya seyler var ama su siteler yapmak baya ise yariyor yani lafin kisasi yapmaya deger....

Abicim sonuçta dısardan bilgi cekıyorsun.benım vaktım yok cunku ben 5 dk yazamam ama yazan arkadaslar var dedım,php iyi bılenler zaten dediğimi anlamıstır.Ama süper bişey olsun dersen bıraz daha zaan harcarsın.Sen bilgi cekmedk istediğin yeri söyle ben 1 gün içinde yaparım onu cunku php bilgi cok ıyı değil

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzun süreden sonra sahalarda seni ilk defa görücem dsgnr : ) o değerli tasarımlarını sadece kendine yapma biraz insanlarada yap.. :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani sistem dışarıdan bişey çekmeyecek sen elle gireceksin bütün sonuçları demek.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi 200 tane maç nasıl elle girilecek alalala:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi