İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canlitv.Com heklenmiş !

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakmadım da o verilen yerler iframe olarak başka siteden yada dosyadan çekiyor sanırım. Oraya girmişlerdir..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SQL ye girmiş bütün veriyi. SQL deki verileride silmiş...

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Entrika için bkz. aventgroup.net heked, thsgroup.info heked, hekerboyz.us, alarko.com.tr heked vs. vs. :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hek eden herkimse lise'ye başlasın bırakır böyle işleri..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ya ben bu kendini heker sanan insanların mantığını anlayamıyorum. İnsan açık buldum diye Türk sitesi heklermi hiç. Açıkk varsa site sahibini uyarır kendine de bir dost kazanır. O kadar tecrübesi olan gitsin amerikan, israil sitesini falan heklesin. vallah çok ayıp bişe bu.
Saygılar
Umarım bana katılırsınız

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedense sadece başlıkları "hek" etmiş (kendi tabiriyle) linkler ve linklerin açıklama kısımlarında bir bozukluk yok sdece kanal adlarını değiştirmiş. Ki basit bir açık nedeniyle bunun olduğunu düşünüyorum. Belkide adminin şifresini mi öğrendi ne yaptı :p sonra başlıklara heked filan yazdı eğer öyleyse tam bir rezillik :) bi de bu heked bla bla artislik olaylarından hiç hoşlanmıyorum.

hek etmiş güya dün ben heked yazılarına rağmen programı rahatlıkla kullanıyordum böle hek mi olur yau

M

MasterTR

Misafir
tahminimce buradaki amac hek edip devredi$i birakmak degil veya gucu yetmiyor ama gunluk 150.000+ ki$inin kullandigi bir programda isim yazdirip bir nevi prim yapmak.. gecmi$ olsun canlitv.com a

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günde yüzlerce site hek ediliyor.
Ama bu canlitv sitesini hiç duymamıştım 160.000 tekil hiti varsa süper bir site olmalı.

Bence 160.000 hitli bir site değildir. Öyle bir site olsaydı hemen bir yolunu bulup siteyi geri açardı.

Artık hek olayları geçmişte kaldı.
Bu insanlar açıkları bulup hekledim diyorlar.
Domaini bile hekleseler geri alınır..
En fazla 3 günde..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
MaxiMp3.Tk' Alıntı:
ya ben bu kendini heker sanan insanların mantığını anlayamıyorum. İnsan açık buldum diye Türk sitesi heklermi hiç. Açıkk varsa site sahibini uyarır kendine de bir dost kazanır. O kadar tecrübesi olan gitsin amerikan, israil sitesini falan heklesin. vallah çok ayıp bişe bu.
Saygılar
Umarım bana katılırsınız
katılıyorum zaten gerçek hekerlar onu yapar bunlara kısaca lamer diyoruz nekadar çok site hek lemiş olursa olsun....bide değin gibi niye gidip türkleri ezmeye çalışırlar anlamam büyük bi ihtimal kıskançlıktır

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site hala heked yazıyor.Alalala yönetici birisi bakmıyor mu.
günlük 160.000 hitlik sitem olcak gözüm gibi bakarım.

Bunlar lamerler.Küçükken bende çok merak sarmıştım ama boş işler eğer birşeyi de biliyorsan git pkk sitesini israil patlat adam kendi vatanının sitesine böyle yapar mı :(

Bir aralar inndir.com açık bulunmuştu adam index koymuş ve açık var kapatın demişti böyle artist yazılar yoktu (hatırladığım kadarıyla).Aslında yazı bile yazmayacaksın admine mail atacaksın.Şurda burada böyle açıkların var kapat diye.Alacağın dualar sana yeter :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
160 k olduğu daha önce forumda açılmış bir konudan geliyor sanırım.. sitenin sahibiyle reklam konusunda bi görüşmemiz olmuştu o da bu hiti vermişti... hitin sebebi site üzerine bir minik programın yazılı olması + bir çok forum vb sitenin buranın kodlarını kullanarak sitelerinde canli tv olarak göstermesi sanırım..

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MaxiMp3.Tk' Alıntı:
Saygılar
Umarım bana katılırsınız

Senin puanın da zamanında bende olduğu gibi, doğruları söylediğinden düşmüş herhalde. :) +rep...

hek adı verilen bu fiil tek kelimeyle ahlaksızlıktır.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
harbiden ha dün +bilmem kaçtı bu sabah -12. ne kadar foruma davetiyle üye alınsada yine de içerde kötü niyetli insanlar var galiba.
bakalım yarın sabah -30 olmazsa iyiydi. ben takmıyorum repi mepi beni tanıyan biliyor nasıl biri olduğumu.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben rep belli bir seviyenin altında kalırsa atılacağımı düşünüyodum ya atılmıyor muyuz? :) İyi ya o zaman ben umursamıyom rap hip hop her neyse :p

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Atıl kardeşim ne olacak tek derdin o olsun :p doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar burdan da kovsunlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5