İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canon 600D Kazanma Şansı Yakalayın.

wiceligenc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fotoğrafium'u çoğunuz biliyorsunuzdur. Birçok fotoğrafçının yer aldığı büyük sitelerden biridir.

Geçenlerde bir yarışma yaptığını duydum ve webmasterhanesi olarak sizlere de bunu söylemek istedim.Birçok kişi iyi bir Professiyonel Fotoğraf Makinesi sahibi olmak ister, Buda bende dahilim.

Yaşınmanın Hediyeler;

1 KişiyeCanon EOS 600D Kit
1 KişiyeManfrotto 055XProb + 804RC2 Tripod+Kafa
1 KişiyeKata 123Go-30 Fotoğraf Çantası

Bu hediyeleri görüpte katılmamak olmaz bence sizlerde katılarak bu fırsata dahil olabilirsiniz.

Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor! Yarışmaya katılarak Canon 600D , Manfrotto tripod ve Kata sırt çantası kazanma şansı yakalayın! http://blog.fotografium.com/fotografium-canon-600d-hediye-ediyor/ sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5