İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Canozkrt Facebook sayfalarımı çalmıştır

AKARBiLiSiM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/facebook-re...-ediyoruz-boyle-reklam-kampanyasi-ne-gor.html
http://forum.iyinet.com/facebook-re...lam-kampanyasi-ne-goruldu-ne-duyuldu-dev.html

Canozkrt yukardaki linklerden aldığı facebook sayfa reklamlarını benden çalmış olduğu sayfalarda yapmaktadır.
Hakkında suc duyurusunda bulundum
R10.net deki nicki ''dumanfanclup'' ve kendisi r10 dan banlandı
Buyrun inceleyebilirsiniz.
http://www.r10.net/sikayetim-var/83...imi-calan-kisidir-banlanmasini-istiyorum.html

Sayın moderatör arkadaşlar canozkrt nin yani ahmet can öztürkün
Bu forumdan banlanmasını talep ediyorum.

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kanıtlarınızı koyarsanız daha iyi olur. başkalarınıda dolandırdıysa onlarla iletişime geçin onlardan kanıt isteyebilirsiniz. moderatör arkadaşlar sizleri yoracağız. bunun için sizlere minnettar olabilirz. tekrar geçmiş olsun.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Neden r10 belirtiyorsunuz anlamadım.R10 la bir alakamız yok ki bizim? Hemen kendisinin o üye olduğunu nereden anlayacağız.Lütfen kanıtlarınızı koyunuz.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba yorum yapmayacaktım; ama bu kesin yargınızdan ötürü yapma gereği hissettim.

Şikayetçi olduğunuz kişiyi şahsen tanımam. Diğer webmaster forumunda nick olarak ve yaptığı ticaretlerden ötürü tanırım. Kendisi sayfa alım-satımı ve facebook sayfalarına reklam alımı yapmaktadır. Sayfa alım-satımı yaptığı için de sizin daha önce çaldırdığınız bir sayfayı başkasından alması kuvvetle ihtimaldir. Ben de alım-satım yaptığım için başıma böyle işler geldiğinden dolayı bunu yazıyorum.

Ayrıca zamanında çaldırdığım 5 sayfanın 3'ünü çalan kişiden alarak bana iade etmiştir. Bir de kendi msn adresi canozkrt diye başlamakta, canozkrtr ile başlayan bir msn adresiyle de dolandırıcının biri adını kullanarak milleti dolandırmaya çalışmaktadır.

Dediğim gibi şahsen tanımam. Kanıt olmadığı için bunu yazma gereği hissettim.

İyi forumlar.

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
[MENTION=42412]CanOzkrt[/MENTION], savunmasını yapması için konuya çağırılmıştır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
canozkrtr ile başlayan msn adresli eleman r10 üyesine benzer bi üyelikle forumumuzdan banlanmıştı diye hatırlıyorum
onun adı da dumanfanclubb idi.

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
depresan;
bende inceleme yaptım. canozkrtr yani sonuna "r" harfi koyan kişi dolandırıcı olduğu, çok kişi tarafından dolandırılmış, dumanfanclub ve ArsızBelaFanPage nickleri aynı kişiye ait gözüküyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5