İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cashfiesta

»

»TeuFeL«

Misafir
cash fiessta ya üye olun.harika program,yukarıya bar yerleştiriyor ve saat başına 70 cent falan alıyosunuz.ayrıca üye yaparak ve mail okuyarakta para kazanıyorsunuz.bar da kazandığınız puanı görebilirsiniz.ben günde 10 saat nette kalıyoırum yani 207 dolarlık bi çek aldım.ama 10 dolar kestiler ya bakadan almak varya parayı komisyon alıyorlar olsun kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyin isterseniz üye olmak için http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=diable linkini tıklayıp üye olabilirsiniz para verdiğiniz adrese geliyor ve adresi doğru giriniz ayrıca 18 yaşından büyük birinin ismini giriniz.18 yaş altı kişilere vermiolar.banka hesabı falan yok.dünya'nın en güvenli şirketlerindendir ayrıca en önemli nokta download bölümünden bar'ı indirmen,o olmadan para kazanamazsın.onu bilgisayara yükledikten sonra para kazanabilirsin.ayrıca bar da yürüyen bi küçük bi adam var.eğer sağ alt köşedeki dolar işareti kırmızıysa adam uyuyodur.dolar işareti yeşilse para kazanıyosun demektir.kırmızı olura adamın üstüne mouse la tıkla etkin konuma geçecektir.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, sen gelirken biz gidiyoruz...
Geç bunları.

»

»TeuFeL«

Misafir
ehueheuheuehuhue :D s en gittin yeride örette bizde örenelim ben bilgi olsun diye yazdım sadece oke :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:eek: bende de varda son durumuna bakmıyorum bile zaten bende bi sans var, akıllara zarar, spedia dan aldık kazıgı simdi de updated :(

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık, surf yap para kazan programlarının devri kapandı.
zaten hiç biri ödemiyor, ödeseler bile 1 senede 10 dolar bile kanamazsınız.
hiç boşuna uğraşmayın, zamanınıza yazık.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun deviri kapandı :) saati 0.04 mu ne vırıyor tr ye zaten :D

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cashfiesta tammmmmmmm bir fiyasko
adamlar kelime oyunu yapmiş sitede 1000=1.66 $ falan diyor bende öle zannetmiştim
denedim biraz 1000=0.02 mi öle bişeydi çok adice denemeyin..

M

murme

Misafir
çok az verio denemeye deymez kasiyosunuz baya ama cok az kazandirio

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende 1000:1,66$ olayına kanmıştım. 1 ay boyunca sürekli kullandım. 35000 puan yaptım. hesabımda oluşan para 50cent'i geçmiyordu. 1 ay o reklam barını çektim. ama sonrasındaki 1 ayda bol bol küfür ettim. sakın arkadaşlar. zamanınızı boşa harcamayın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi