İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Casper Nirvana eaa-89 LCD

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Uğraşılmazki onla anakartı iptal demekki, onun wireless bi ihtimal işe yarar ram mam işte :p 150 bilemedin 200 eder

Ohoo İsa sen özelden hallettin galiba işi :p

Ya sorma isa fena geldi :)
Dediğin gibi parça parça satılırsa MSI 300-350 gider. Aslında anakartı ben onarabilirimde elimde alet edevat yok. Elinde olan birini tanıyorsanız 15dk lık işi var chipi ısıtıp çıkarıcak yenisini bırakacak. Bu işlem için makineler var.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buradan tuttuk antalyaya gittik adam yanımıza gelmedi bide biliyon mu :)

Bak diyorsun tuttuk - antalyaya gittik, sen geleceksin ulaa -oraya kadar gelmişsin gel mekanımızı gör :) Gelecektimde o anda saha satış yöneticisi damladı be ahmet,şansızlık işte.. :p

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yerini biliyordukda gelmedikmi.. 1 hafta sadece larada kaldım ama sevdim oraları komşu olursak şaşırma.. ondan sonra kim kimi öldürüyor gör sen :)

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MSI ben kullandım arkadaşlar. Temizdir kendisi :D webmasterda temiz 2.ci el MSI :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ya durun bende istanbuldan bıktım Loi mekan seç :p

Abi antalya güzel, gece yatıyorsun sabah bi uyanıyorsun ne yorgunluk var ne bişey. Antalyadan döndüğümde 2 gün boyunca sanki yerde mıknatıs var beni yere doğru çekiyor gibi hissettim böyle fark olurmu ya. :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ama senin oralar öyle biraz, ben otobandan geçerken bile rahatsız oluyorum oradaki görüntüden :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5