İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cehennemin sesleri

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://www.kotuvepis.com/depremsesi.swf

Yer altındaki insan sesleri... 14 km derinde. Ruslar tarafından mikrofon atılarak cekilmiş. Bu sesleri duyan ilk rus bilim adamları işlerini bırakmışlar. Çünkü bunlar azap gören insanların çılığı...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fay hattının kırılırken cıkarttıgı bir sesmiş bu insan sesine cok benzetlince cehennem diye ad vermişler bazı bilim adamalrı bu sesleri dinlerken yarıda kesmişielr dayanamamışlar..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok ilginç açıkçası ama o kadar inandırıcı gelmedi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama sesi biraz dikkat dinlersenzi bir an cehannemde yanarken böyle cıglık lar olacakmı acaba ufffff ya

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben açıkcası etkilendim. Yalanda olsa cehennemin ne kadar hayal edilemez olduğunu düşünürsek bu sesler oradaki seslerin yanında ferdi tayfurun şarkıları gibi kalır :) Bu ses bile beni o kadar ürküttü demekki cehennem nasıl :(

Cehennem ile Cennetin ortasındayız düşünün artık.

A

|AtyMir|

Misafir
yani sırf böyle dediniz diye dinlemiyorum işte :p
gece gece filim çektirmeyin bana zaten uyku tutmuyo :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dll' Alıntı:
Ben açıkcası etkilendim. Yalanda olsa cehennemin ne kadar hayal edilemez olduğunu düşünürsek bu sesler oradaki seslerin yanında ferdi tayfurun şarkıları gibi kalır :) Bu ses bile beni o kadar ürküttü demekki cehennem nasıl :(

Cehennem ile Cennetin ortasındayız düşünün artık.

sana katılmadan edemicem.. +10000000000000

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size 2 şey söylüyeyim yalan olduğunu anlayan anlasın.

1. Hz.Muhammed , Cennet ile Cehennemi Gördüğü geceden sonra şöyle buyurmuş. Cehennemdeki o alevlerden 1 tane küçük kıvılcım dünyayı yok eder.

2 . Cennet ve Cehennem 4.boyut yerlerdir veya kavramlardır. Dünya ile alakası yok !.

Tektonik denen bir olay var. Ben jeoloji okuyorum. Tamamen saçma sapan şeyler.

E

erotikbul

Misafir
beyler hiç bir şey bilmeseniz bile bu işlerden anlayan insanlar olarak fake olduğunu anlayın. İlk anda tüyler ürpertici gelebilir ama buna inanıyorum demeyi .

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
o kadarda ürkütücü değil.

bu sesler herhangi bir anda bir insanın çıkarabileceği sesler zaten:=)

siz bu seslerlden ürktüyseniz. cehennemde çıkaracağınız seslere nasıl dayanacaksınız kim bilir:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasalim.Com' Alıntı:
size 2 şey söylüyeyim yalan olduğunu anlayan anlasın.

1. Hz.Muhammed , Cennet ile Cehennemi Gördüğü geceden sonra şöyle buyurmuş. Cehennemdeki o alevlerden 1 tane küçük kıvılcım dünyayı yok eder.

2 . Cennet ve Cehennem 4.boyut yerlerdir veya kavramlardır. Dünya ile alakası yok !.

Tektonik denen bir olay var. Ben jeoloji okuyorum. Tamamen saçma sapan şeyler.

İnsanlar, özellikle müslüman olmayan kesim o kadar çaresizki inanacak birşeyler arıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi