İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çek Bozdurma - Befree ....vs

N

netoguz

Misafir
Arkadaslar befreeden 90$ lik çek almistim birde baska yerden 100$ aldim 190$ oldu gittim befreenin çeki ile HSBC ye 90$ lik çek amex mis; bunlar amex bozmuyorlarmis beni yolladilar ......baska bankalar bozuyo dediler okadar evde durdu çek bankaya gidemedim sonra baktim 100$lik çekim geldi 2 çek oldu sonra yine hsbc ye gittim orda dediler hesabinin 6 ay önce açilmasi gerekmis artik usandim çek olayindan bu sefer nereye versem bilmiyom biran önce çekleri bozsunlar artik...Yapikredi ye gidecegim busefer forumdan bi kaçkisinin 1 hafta gibi bozduklarini söylediler.Bakalim diyorum gidecem......Bidaa çek felan gelmesin diyorum amma ugrastiriyor adami yahu ! ......sinir oldum.....yardimlarinizi bekliyorum[/b]

B

bleem_cnteam

Misafir
arkadaşlar hangi firmaları kullanıyorsunuz Befree de neden hiç paylaşmıyorsunuz...

Bu arada çekle ilgili sorunun bir arkadaşında dediği gibi bankayla samimiyetine bağlı... Ben dayımın adıyla bankaya gittiğimde bir hurmet hurmet 8) , çünkü onlar milyarlık işler yapıyor benim çekin lafı bile olmuyor!!!
:arrow:

N

netoguz

Misafir
bizimde tanidik var bankada ama bozamadilar .....baska bankaya verdik bozuyorlar suan insallah hemen bozarlar....bundan sonra yapikredi ye verecem......
ayrica befree deki sirketleri söyleyecem yakinda...

B

bleem_cnteam

Misafir
Ya neden hemen vermiyorsunuz ki bunun için ne sebep buluyorsunuz...

Söyliyiverin hemen girelim bizde... İlk önce siz kullanıp sonra bizemi vermeye düsnüyonuz.....

Ben 3-4 tane clicke odeyen buldum... bakalım devam edios.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorununu tam anlayamamakla birlikte amex için türkiyede yetkili bankanın Akbank olduğunu söyleyebilirim...
BeFree'deki tıklamaya ödeyen şirketlerin bolluğu (ki böyle bir durum yok) aslına bakarsanız hiç önemli değil. BeFree'de kazancınız tek bir havuzda toplanmıyor. O nedenle sadece 1-2 çok iyi kazanabileceğinizi düşündüğünüz şirketleri seçin yeter... Burada onlarca site ismi yayınlamaya hiç gerek yok bence :)
Bu arada BeFree hayranlığı nerden çıktı yaw? :) BeFree, benim en çok kazandığım reklam networkü idi (2000 öncesi!). Ama şu an satış dışında para kazanmak çok zor açıkcası... Bir diğer üzücü nokta ise bu firmanın valueclick tarafından satın alınması :( Valueclick yabancı tıklamalara ve sitelere çok sıcak bakan bir şirket değil ne yazık ki :( Neyse... boşu boşuna karamsar hava yaratmayayım :)
Bu arada... netoğuz... daha fazla problemle karşılaşırsan bu bankaların web veya telefonla bankacılık servislerini denemeyi ihmal etme... Genelde daha fazla yardıma gönüllü olacak arkadaşlarla karşılacaksındır sanırım. :)

A

aynalikahve1

Misafir
arkadaslar, bugune kadar gelen cekler genelde 50 dolarin altinda falan oluyor , nerede bozdurdunuz? vitibank veya hsbf alir diyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5