İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çek bozdurma hakkında bir soru

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

son zamanlarda hiç çek bozduran oldu mu?
özellikle Ankara'da,
ben akbankı öneriyordum ama son zamanda hiç kullanmadım..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
flipalbum bittikten sonra cj'den gelen sonuncu çekim olacağını tahmin ettiğim çeki yapı kredi 'de bozdurdum. 17 milyon paramı aldılar. 150$ için.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir akbank şubesine git. Bak bakalım KAMBİYOSU var mı? Var ise gişe ile görüşme. KAMBİYOYA git. KAMBİYO ya çek,i ver. 1 ay sonra çek hesabına geçer. Çeki +15 gün rehin tutman gerekir ki çekten kesinti vs. alınmasın. Bir internet hesabı açtır. Çek hesaba geçince internetten kendi şubene transfer et. Dövizi İnternetten bozdur. 15 gün beklemeden git bankamatikten çek.
SONUÇ: her banka gibi 30 gün çek bozdurmayı beklersin. Daha sonra gider kesintisiz paranı alırsın. SADECE 30 gün. Şuan internet şubesine baktım reklamz ödemesi ve 53 euro luk çek hesaba yatmış. Gene harçlığım çıkmış :)

A

aynalitahir111

Misafir
iyi gunler. e gold daki parayi nasil alacagim? moneybookers a falan mi yollayacaklar? lutfen birisi yardimci olsum. karamsarliga kapiliyorum

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynalitahir111' Alıntı:
iyi gunler. e gold daki parayi nasil alacagim? moneybookers a falan mi yollayacaklar? lutfen birisi yardimci olsum. karamsarliga kapiliyorum

Yeter ki paran olsun bir çok yolu var..

E-gold ile doldurulabilen ve ATM'lerden para çekmeni sağlayan Nakit Kart (CashCard) gibi bir uygulama var mesela. Ama bu daha çok yüksek meblağlar için uygun daha az meblağlar (50+) için Cem (ww.tr.st) yardımcı oluyor.

Moneybookers bir türlü e-gold servisini tekrar başlatmadı.

kolay gelsin.

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5