İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çek ile ilgili

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
geçen günlerde adsenseden çek ile ödeme aldım hesabım olan akbanka gittim bozdurtmak için citi banka gitmem gerektigini söylediler citi banka gittim onlarda hesabımın olmasını yada hesabım olan başka bankaya gitmemi sölediler bozmadılar çek elimde kaldı 1 ay falan zamanı varmış çekin ögrenmek istedigim çeki bozdurmasam ki zaten bozduramadım belli bi müddet sonra banka hesabıma eft yaparlarmı acaba yoksa çeki gerimi gönderiyim ne yapmam lazım acaba arkadaşlar

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Yapı Kredi sorunsuz bozuyor. Ve kısa bir sürede ödemeyi yapıyor. İstanbul'daysan bunun için Kadıköy Yapı Kredi Şubesi'ni kullanabilirsin. Çeklerimin bir çoğunu orda bozdurmuştum zamanında ve 1 hafta içinde ödemeyi almıştım.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bozduramazsan veya yüksek miktarda masraf keseceklerse boşver bozdurma çeki, durumunu anlatan bir mail'i google'a gönder çek tutarını geri hesabına aktarıyorlar. Ama bu süreç epey uzun sürüyor, maillere epey geç cevap veriyorlar ama sonunda çek tutarı adsense hesabına geri yatırılır. Kolaygelsin...

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bozdurma

çeki istanbul citibank genel müdürlüğü adsense yetkililerine dilekçe ile gönder 1 hafta sonra 10ytllik bir kesinti ile paran eft ile hesabında

2 ay önce bu yöntem ile 150ytl almıştım 160 gelicekti 10 ytl kesinti oldu galiba kargo ile yollamıştım oda 4 ytl tutmuştu.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gitmedigim banka kalmadı hepsi de anlaşmış gibi hesanınız olmadan bazamayız ve 2,3 ay sürer diyolar sıkıldım valla bozduramadık patladı elimizde peki mail atmasam googleye yinede yatırırlarmı eft hesabıma

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail atmazsan yatıracaklarını sanmıyorum, öncelikle çeki iptal ettireceksin, çek iptal olunca çek tutarını adsense hesabına aktarıyorlar, bence ya arkadaşın dediği gibi gönder citibank'a yada mail atarak hallet.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5