İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ HERKESE 100 KONTÖR

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
insanların iyi halini süittimal eden insanlar kerizdir. Cünki zekaları sadece bilincsiz insanları kandırmaya yarıyor. Bu forumdan bir kisi duymadım 100 kontor kazandım diyenn!

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar gsm opöratörleri için ciddi bir kazanç kaynagı oldu bunlar ondan dolayı işlerine geliyor dahada

WebMert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sadece buiş üzerine bir şirket ve nekadar çalışanı var düşünün.. gelir gerçekten bayaa bayaaa yüksek.. bizdemi açsak bi tane ne yapsak :D üye olan herkeze bedava server diye felan :D

Arkadan atlasınlar bizde server istiyoruz, bizde server istiyoruz :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
insanların iyi halini süittimal eden insanlar kerizdir. Cünki zekaları sadece bilincsiz insanları kandırmaya yarıyor. Bu forumdan bir kisi duymadım 100 kontor kazandım diyenn!

duyamassın çünkü kazanmıyorki satın alıyor hemde çok daha fazla ücrete :D
Alan adamda kendini afişe edip rezil etmek istemez sanırım :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten ilk 50 kontör gidince anlıyor hanyayı konyayı, hemen iptal ediyor. dolayısıyla 5-10 ytl arası bir parası gidiyor...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kim 400 kontor verdim 100 kontor kazandım derki :D ?
legalpara gibi buda
10 kere oynarsın hep kaybedersin bi kere kazanırsın 5 alırsın ve 5 e sevinirsin :D

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haa evet, adamların işleri güçleri yok, bilmem ne kadar paraya şirket kurup masraflar edip, sıf sana, ona buna bedava kontör vermek için umuma hizmet olsun diye uğraşıp didiniyorlar.

kusura bakmayın ama buna aldanan , her türlü üçkağadı hak ediyor demektir.

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KAN-DIR-MA-CA

Kimse kimseye bedava birşey vermez.Veriyorsada onun parasını çıkartır.Bu mantıkla düşünmek lazım.Eğer birinin size bedava 100 kontör vereceğine inanıyorsanız zaten siz yaşamıyorsunuzdur kısaca ölüsünüz.Sadece ülkenin kaynaklarını boşuna harcayan bir ferdden öteye gidemezsiniz.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu bişi değil internet üzerinden zaman zaman CNN Türk izliyorum canlı yayın sayfasında çıkan bir bannerda:

çekilişsiz kurasız herkese külçe altın ve 100 kontör diyor:)

Yakın bir zamanda herkese çekilişsiz kurasız bir gezegen demeye başlarlar şaşırmayın

A

a.ışık

Misafir
bende yakında çekilişsiz kurasız herkese araba vericem. :D
365 gün abone kalana, ayda en az 5 içerik indirene, bide 3 ayda 1 "göz" verene
çekilişsiz kurasız araba hediye edicem :p aman duymasınlar, yaparlar valla! :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi