İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekim geldi :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu kargo cumarteside çalışırmı :p bugun gelmedi yarın gelir egerki hafta sonu çalışmıyorlarsa pazaretsi :p

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
ya bu kargo cumarteside çalışırmı :p bugun gelmedi yarın gelir egerki hafta sonu çalışmıyorlarsa pazaretsi :p

İlk çekimi postacı c. tesi getirmişti.Kargolar da pazar hariç çalışıyorlar sanırım.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dhl çok para kazandı falla bir sürü webmaster dolmuş. burası.
ptesi çekler gelir sanırım.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabhtan beri bekliyorum ya adamlar gelmedi bi türlü gene pazartesye kaldı iş desenize.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir çekim geldi diğer çekim daha gelmedi. DHL ile iletişime geçtim. Dublin den daha tam onay almamış. DHL haftasonu çalışmadığı için herşey pazartesi netlik kazanacak. Şu an DHL ye tlf açıp (444 00 40) takip numaranızı alabilirsiniz. Böylece online olarak dhl.com.tr den çekin durumunu görebilirsiniz. eve geldi mi, kaç kez geldi, hangi saatte nerden yola çıktı hepsi gözüküyor anlık verilerle.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam o 1 çek gelior da deiğer çek nasıl gelmiyor acaba? meblalara göre ikisi arasında bariz bir fark mı var acaba düşükleri önceden yola çıkardılarda diğerlerini biraz daha mı geç çıktı yola..

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
hocam o 1 çek gelior da deiğer çek nasıl gelmiyor acaba? meblalara göre ikisi arasında bariz bir fark mı var acaba düşükleri önceden yola çıkardılarda diğerlerini biraz daha mı geç çıktı yola..
Oyle oldugunu zannetmiyorum. Ama olabilirde..
Gecen ay bir tanesi 1400 $
Bir tanesi 360 $ olan çeklerim aynı anda gelmisti mesela.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi