İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cekim geldii amaaaaaaaaaaaaa

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet sonunda ilk çekimi aldım ama gel gelelim isimde hat yapmışlar herşey dogru ama isimde bir harf fazla kullanmışlar

cekteki isim = HUESEYİN GENCER
asıl isim = HÜSEYİN GENCER

acaba bunda banak sorun cıkartırmı yani cekteki adres dogru gerekirse muhtardan ikamahkah cıkartıcam :pP

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu ay isminde Ö yada Ü harfi olan herkesde aynı sorun var. bendede var. bankaya verdim çeki sorun çıkarsa ararız dediler.. beklemedeyim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bankadaki kadın baya inceledi ve bir sorun görmedi hemen işeke aldı 20-30 gün içinde olur dedi cıktım geldim öğrendimki karekter sorunuymuş bu "ue" yani ö ve ü yada tr karekterlide direk kendi ue atarmış öle duydum bakalım beklicez görücez ceki

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu tür karekter sorunundan çekini alamayan varmı aranızda yada alan varmı bana bilgi veriirmisisniz..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önceden bu tür problem yoktu, çeklerin sweden dan gelmesi nedeni ile bu hata meydana gelmiş, bir dahaki çeke printer ayarlarnı yapıp driver yükleyip öyle yazıp göndereceklerdir inşallah. banka "nüfus kaydınızı bildirmediğimizden bir problem olmaz kimliği biz kontrol ediyoruz sonuçta" dedikten sonra hiç bir sorun olmaz.
tabii isim "ue" kombinasyonu ile farklı bir şeye dönüşmemişse.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla googel tr mailine mail attım ismindeki "ü" karekterinin u olarak düzeltilmesini istedim ü yerin u olması bence bu kadar faktör etmez sanırım..

E

emremer

Misafir
almanca da
ü için ue,
ö için oe
kullanılabildiği için bu tip bir yazim oluyor. çekin geldiği yeri ve noktalı harfler için bu tip kullanımın varlığından bahsedersen sorun olacağını sanmıyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla banka görevlisi cok sık gelmediği için bu tür çekler iyice inceledi kimliğime baktı ve yazıalrı okudu sonra dedi citibank gitmedinmi deid bende dedim sizde hesabım var :p sonra benim hesabıma girince kadın bir an döndür size otomatik talimat verelim yok elektirik su buradan yatırın vsii demey başaldı :pP daha öncede sedo ödemelrimi aldıgım için kadın ne iş bu benim maaşın 2 katı para geliyor her ay buna ne iş dedi sanki :p sonra işleme soktu ehmen ceki dedi masraf alırlarsa onalr bizde sizin hesaptan cekeriz dedi tamam deidm :pP

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim soyadımda da ö ü var. Aynı şekilde bende de öyle bir yamukluk vardı. Verdim çeki. Birşey olacağını sanmıyorum sonuçta çekin üzerindeki adreste kaç tane benim adımda şahıs olabilir ki ve kaç tanesi yıllardır her ay aynı kadına 1-2 çek veriyordur ki mantığıyla huzur doluyum :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten citibak da isim olarak ceki onaylıcanı sanmıyorum cekin üzerinde cek nosu var ona bakaraık işelm yapacakları eksin isismelrde imla hatası olama ihtimali cok ama cek nosudnda böyle bişi yok. o yüzden bozan bankada bu cekin nosuna ve kendi id bakaraktan işlem yapacakalardır google mail attım ingilizce dedim isimdeki ü karekjterini u yapın dedim tr karekter sorunu oluyor cekte ve sorun yaşıyoruz deidm ue yerine ü u olması daga iyi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi