İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çekler konusunda bilgi

A

ahmet

Misafir
Çekler konusunda bilgi... Beyler, toplam 300 dolarlık iki cekim vardi. Hesabimin oldugu ve kendisini "Dunyanin yerel bankasi" olarak tanitan HSBC'ye gittim. Bana iki cek icin toplam 170 ile 190 milyon lira arasi bir "masraf ve komisyon" kesintisi olacagini soylediler. (Ustelik en az 6 ay once hesap acmis olma sarti var). Hem sasirdim, hem de kizdim. Oradan ciktim. Onume gelen ilk banka olan Disbank'a bilgi almak icin girdim. Cek basina 20'ser milyon lira masraf alacaklarini soylediler. Hemen hesap actilar ve cekleri verdim. Bu kadar! Bu bilgi, cek sorunu olanlarin isine yarayabilir diye yaziyorum. Saygilar.

A

aynalitahir111

Misafir
hey peki ceki nereden aldin? bir de sadece 20 milyon mu aliyorlar? ne kadar zaman sonra odeyeceklermis?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5