İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Centilmen"den rahatsız olmaya başladım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çocukk aylık 600 ytl çok büyük bir paramı? :)

- hahha olsada kendime bir araba alsam

Bir konudaki yorumu. Bir konuda daha buna benzer birşeyler görmüştüm.
Pek bir ikili dialogum olmadı kendisiyle. (Sadece Adsense'den 1-2k$ kazandığı ssli konuda)

Rahatsız olmaya başladım bu tür yorumlardan.
Tamam kardeşim Adsense'den istediğin kadar para kazan, helal kazanıyorsan ne mutlu sana ama milleti neden ezmeye kalkıyorsun?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
haklısın sanırım

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet bir yüksekten bakma hissini ben de sezdim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
google kazancı ile ilgili ukalalık yeterince, devamında gelir ile ilgili birçok ukalalık mevcut (bu forumda adsense gelirinde çok iyi durumda olan kullanıcılardan hiç böyle bir ifade görülmemişti) çocukca bir davranış, askere gidip gelince düzelir diye düşünüyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bence abartılmış bir durum, her rahatsız olduğumuz mesaj için konu açarsak süper paylaşım olur :) Yani rahatsızlıklarımızı bence insanları teşhir etmek yerine, ya şikayet butonuyla yetkililere bildirmeli, yada rahatsızlığımı kişiye iletmeliyiz. Bu sayede sorun büyümeden çözülür düşüncesindeyim. Konuyu okuduğumda da, sadece dalga geçmek gibi açılmış konuya aynı seviyede verilmiş cevap olarak yorumladım... Göz göre göre hala o siteden 600 YTL kazanılır diyebiliyorsa, karşılığında o cevabıda göğüsleyebilmeli bence :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bir iticilik var bu çocukta ama bir sorunum olmadı, olmasın da kimseyle zaten!

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yorumu bana yapmıştı ben yeterince cebını yazdım ama bu huyundan vazgeçecek bi insan değil allah versin 10k kazansın beni ilgilendirmez ama bu tip davranışlar hiç hoş değil.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@beceriksiz_acemi , arkadaşımızın şu görüşüne..
Bence abartılmış bir durum, her rahatsız olduğumuz mesaj için konu açarsak süper paylaşım olur Yani rahatsızlıklarımızı bence insanları teşhir etmek yerine, ya şikayet butonuyla yetkililere bildirmeli, yada rahatsızlığımı kişiye iletmeliyiz. Bu sayede sorun büyümeden çözülür düşüncesindeyim.
katılıyorum..

Lütfen bu tür bireysel tepkilerinizi kullanıcıya özel mesaj olarak iletiniz. Bu yol daha çözümcül olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5