İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cep Bank İle Para Gönderme

MustafaYildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,
Cep Bank Çoğunuz Bilmiyorsunuzdur Ben Dahil Yeni Öğrendim
Cep Bank Bütün Bankaların Sunduğu Sistemdir İnternet Şubenizden Aktif Ederek Banka Hesabınıza AİT Cep Telefonu İle Gönderebilirsiniz ;
Garanti Bankası ;
Kısa mesajla para gönderme

Para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ya da Paracard/Bonus Kontör numarasını yazıp bir boşluk bırakın,
1 TL ve katları olmak üzere göndermek istediğiniz tutarı yazarak tekrar boşluk bırakın,
CepBank şifrenizi ekleyerek cep telefonunuzdan 3333'e kısa mesaj (SMS) olarak yollayın.
Cebe para gönderme örnek mesaj: 5xx2223344 10 1234
Karta para gönderme örnek mesaj: 5555666677778888 10 1234
Mesajınızı yolladıktan sonra, 3333'ten işlemin gerçekleştiğini bildiren ve Referans Numarası içeren bir kısa mesaj (SMS) alırsınız.
Para gönderdiğiniz kişiye ise Garanti'den, sizin adınızı ve soyadınızı, parayı herhangi bir Garanti Paramatik’ten çekmesi için gerekli şifreyi içeren ücretsiz bir kısa mesaj iletilir. Her işlemde farklı bir şifre gönderilir.
Örnek mesaj: Togay Can Garanti CepBank ile size para gonderdi. Istediğiniz bir Garanti Paramatik ATM'sinden 7 gun icinde kartsiz cekebilirsiniz. Şifre:xxxx
Gönderilen Parayı Çekme

En yakın Garanti Paramatik’e giderek, kart kullanmadan sadece "GİRİŞ"tuşuna basın,
Ana menüden "CepBank Para Çekme" adımını seçin,
Gönderenin cep telefon numarasını, kendi cep telefon numaranızı, gönderilen tutarı (gönderenden öğrenebilirsiniz) ve kısa mesajda yer alan şifreyi girerek, parayı çekebilirsiniz.

Buradan Kartınız İle Tanımlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5