İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cep ev hepsi bedava hemde tüm dünya.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yok hiçbirşey çıkmaz ama ileride turkcell vs. şirketler bu tür aramaları engellerse bilemem, örneğin eskiden hatırlarsınız free sms servisleri vardı ama sonra teker teker turkcell telsim kapattı hepsini, bu tür operatorlerden gelen smsleri kabul etmemeye başladı ve sadece kendinde tuttu çünkü büyük paralar dönüyor bu işte... Ama engellenebilirmi bilemiyorum yani buda insafsızlık olur bizim açımızdan bir problem olmaz

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ikiside aynı voip firması zaten ikiside internet üzerinden yada başka bi deyimle
1. siz numaranızı ve aranacak belirtiyorsunuz
2. voip firması sizi arıyor
3. siz telefonu açtığınızda adamlar karşı tarafıda arıyor, karşı taraf telefonu açtığında ikinizin görüştürüyor

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insallah adsl faturasına felan yansımaz bu görüsmeler. herkesi birbirine bagladım telefon gibi de :p

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada arama yapabilmek için inter.web.tr forumuna üye olmak ve günde en az bi mesaj yapmak gerekiyo artık..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tanıtım aşamasında olduğu için bedavadır. program şimdi ordan burdan duyulcak, tanıncak binlerce kullanıcıya ulaşınca tarifeler önümüze sunulcak. çok kullanılan bir reklam stratejisi ;) ama yok hayır için yapıyolarsa bişey diyemem :p

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çok abartıldığı için turkcell vs den önce adamlar Turkiye aramalarını ücretli hale getirdiler geçmiş olsun :)

Yok hiçbirşey çıkmaz ama ileride turkcell vs. şirketler bu tür aramaları engellerse bilemem, örneğin eskiden hatırlarsınız free sms servisleri vardı ama sonra teker teker turkcell telsim kapattı hepsini, bu tür operatorlerden gelen smsleri kabul etmemeye başladı ve sadece kendinde tuttu çünkü büyük paralar dönüyor bu işte... Ama engellenebilirmi bilemiyorum yani buda insafsızlık olur bizim açımızdan bir problem olmaz

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
patladı program ama olsun 2 saat boyunca ingelteredeki arkadasımın cebini arayıp baya bir sohbet ettik. özlemiş arkadaşımı iyi oldu :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ilk mesaj da verdiğin site bir günde evrimleşip webmaster forumu olmuş iyi ilerliyor yakında google'ye rakip olursunuz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5