İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cep telefonu mucidi hangi cebi kullanıyor?

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
O cep telefonun mucidi, o olmasaydı bugünkü cepler de olmazdı. Peki sizce hangi telefonu kullanıyor?

20100312181409.jpg
Martin Cooper, Android'den çok memnun...

Hemen herkesin cep telefonları hakkında söyleyecek bir iki şeyi olabilir ama bu konuda Martin Cooper konuştuğunda, geri kalanlarımıza sessizcedünyaca ünlü bir mucit.

Kendisiyle yapılan bir röportajda daha önce bir iPhone kullandığı ama şimdi cebindeki telefonun Android işletim sistemine sahip olduğunu söyledi. İkisi arasındaki tercihi sorulduğunda ise Android'i iPhone'a tercih ettiğini açıkladı.

Röportajda telefon tercihi hakkındaki soruyu Cooper şöyle yanıtladı: "Elimden geldiği kadar çıkan her telefonu kullanmaya çalışıyorum çünkü sizin gibi bana telefon konusunda fikrimi soranlar çok oluyor. Şu anda Android kullanıyorum çünkü işletim sistemini denemek istedim ve şimdiye kadar aldığım sonuçlar olukça tatmin edici".

Kaynak: http://www.chip.com.tr/konu/cep-telefonu-mucidi-hangi-cebi-kullaniyor_18830.html

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
o zaman bunlarmı varmış cep telefonu olarak :D
ben hatırlıyorum böyle bir motorola vardı sim kartı öyle küçük değil
pttlerde kart oluyordu ya
asker_kart_box.jpg
böyle işte o komple altına takılıyordu
martin cooper ın elindekinin yarısı kadar vardı :) teknoloji ilerliyor
artık telefonların üzerinde anten ve tuş bile yok dokunmatik :)
Marty-Cooper-DynaTAC3-W1268400874.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
reklam için kaç para vermişlerdir acaba? bırak senin neyine telefon öl artık :D

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
google son zamanlarda feci android reklamı yapmaya başladı. bu haber de bu reklam kampanyasının bir noktasını oluşturuyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İhtiyarlıktan böyle bir açıklama yapmış olmalı. Android in nesi tatmin edebilirki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5