İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cepten Ücretsiz Twitter # Operatör fark etmez

WhiteRooT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar. 2 Gün önce fark ettiğim bir olayı anlatmak istedim. Gerçi benim bu yöntemi duyan arkadaşlar kesinlikle cıvığını çıkaracaklardır konunun ama ne yapalım onlarda eksik kalmasın istedik. Öncelikle hangi operatöre bağlı olursanız olun bir önemi yok. Ücretsiz Twitter için biraz kafamızı kullanıyoruz o kadar. Bikaç uygulama beğenip bağdaştırdığımızda telefondan yazdığınız mesajı twitter‘da da yayınlayabilirsiniz. İşin ilginç kısmı bunu ücretsiz yapıyorsunuz. Bazı arkadaşlar Vodafone’da bedava zaten desede geriye kalan bilmem kaç milyon kullanıcının Vodafone kullanmadığını geçte olsa anlaması gerektiğini düşünüyorum
icon_smile.gif
Hem Bloğunuzda hemfacebookunuzda hem sayfanızda hemde Twitter‘da otomatik yayınlansın istemezmiydiniz ? Ben istedim düşündüm ve ” Dank ” edince buldum
icon_smile.gif
Öncelikle kademe kademe gideceğim için dikkatli takip etmenizi öneririm
icon_smile.gif

Öncelikle Facebook hesabınız olmalı. Yoksa buraya tıklayarak bir hesap almanız gerekli.
Hesabınız var ise kendinize bir sayfa açmalısınız. İçerisindeki üye sayısının önemi olmayan bir sayfa Veya varsa bır sayfanız onuda kullanabilirsiniz. Öncelikle sayfa açmayı göstereyim. Ok işaretlerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sayfamızı beğendikten sonra geriye uygulamaları yapmak kalıyor. Facebook’da Öncelikle Buraya tıklayınız Sonra resimdeki işaretlediğim yerleri yapınız.
Tabi bunlar için öncelikle Twitter hesabınız olmalı
icon_smile.gif
Bağdaştırmadan önce almalısınız
icon_smile.gif
Olmayanlar için buraya tıklayıp kendinize bir Twitter hesabı açın
icon_smile.gif
Sonra ise ilk başta gösterdiğim link‘e tıklayıp resimdeki işaretlemeleri yapın ;

Numaralara göre cevap vereyim önce ;

• Twitter uygulamasını beğenmelisiniz öncelikle
  • numaralı yerde ise profilde yayınlanıp yayınlanmıyacagı soruyor siz oraya evet diyeceksınız profılınızde yayınlansın ıstıyorsanız
  • Facebook sayfanızda yayınlanmasını ıstıyormusunuz onu soruyor ki bunu işaretlemelisiniz
  • Numara da ise seçeceğiniz sayfanızı belirtiyorsunuz .
  • Numaralı yer facebook hesabınız
  • Numaralı yer ise twitter hesabınız.
İki hesapta açık olmalı. Uygulama işlemleri bu kadar sıra Cep kısmına geldi.
Avea kullanıcısı olarak 0.facebook.com uzerınden ucretsız baglanıyorum. Ve yer imlerine ekledim sayfamın adresını oraya gırıp mesaj ekledıgımde sayfaya dırek twit hesabımda cıkıyor. Sizlerde Gsm operatorlerınızın ucretsız facebook uygulamasından yararlanıp twitter’da mesaj atabilirsiniz
icon_smile.gif
Bloğunuz da yazmak isterseniz ise Bu konumu incelemenizi öneririm. Aynı bağlantı üzerinden yararlanabilirsiniz. İncelemek için bir deneme yapalım..
işte önce telefondan sayfamdan paylastıgım yazı :

İşte Profilimde yayınlanması :

İşte Twitter’mda yayınlanması :

Ve işte Bloğum
icon_smile.gif

Olay bundan ibaret
icon_smile.gif

Eğer yazıyı yararlı buluyorsanız Altta ve üstte bulunan Beğen butonu ile beğenebilir ve alttaki facebook & twitter resimlerine tıklayarak paylaşabilirsiniz.
Hepinize iyi twitlemeler
icon_smile.gif

Kaynak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5