İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çeviri tıp metinleri satılık

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Mütercim tercümanlık bölümünden bu sene mezun oldum. (İNGİLİZCE) Elimde kendi yaptığım tıp çevirileri bulunmaktadır. (İngilizce'den Türkçe'ye) Sağlık sitesi için uygun olabileceğini düşünüyorum. Konular; 5.hastalık, orta kulak iltihabı, apse, anemi(kansızlık), böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği, kalp krizi, retina yırtılması, HIV, AIDS, hipertansiyon, mide kanseri, ülser, tiroit, osteoporoz olarak değişmektedir. Hepsini toptan satacağım. İlgilenen arkadaşlar pm ya da mesaj atarsa detayları konuşuruz. Makeleler 59 sayfa civarında. 155 bin karakter (boşluksuz) 174 (boşluklu) İyi günler.

ÖRNEK:

5.Hastalığa Yol Açan Faktörler Nelerdir?

5.Hastalık, bireylerin B19 parvovirüsü ile enfekte olmasından kaynaklı bir hastalıktır.Virüs sadece insanlarda bulaşıcıdır.Evcil köpeklerin veya kedilerin ''parvovirüse'' karşı bağışıklık kazanmaları olasılığı vardır.Ancak hayvanlardaki parvovirüsler insanlara bulaşmayan parvovirüslerdir.Bu nedenle çocuklara evcil bir köpekten ya da kediden parvovirüs bulaşamayacağı gibi,kedi ile köpeklere de enfekte olmuş çocuklardan B19 parvovirüsü(insanda görülen) bulaşması imkansızdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5