İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cforms Eklentisideki Linki Kaldırma

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kullanmış olduğum bu cforsm ekletisinin altında bulunan linki nasıl kaldırabilirim? Aşağıdaki resimdeki kırmızı içine aldım. Mesala şu linkte olan eklentisin altındabulunuyor. http://www.otelsorumlusu.com/tanitim-ekle

csfrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Comments.php yada single.php de cforms contact diye aratın. Bulduğunuz böülmedik linki kaldırın.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linki kaldırdım ama sonradan eklentide bozuklukla çıktı sonra oluşturmuş olduğum sayfalardaki linkleri sildim ama tekrar çıkıyorlar, iletişim, otel ekle, sitel ekle, otel tanıtım diye sayfalar olşuturdurm otel ekle hariç diğer sayfalar için oluşturduğum formları sildim ama hala çıkıyor nasıl iş bu anlamadım. site ekle sayfası için yapmış olduğum sayfa da yazılar vardı yazılar görünmüyor sadece form görünüyor oda mail adresine formu yollamıyor sadece doğru çalışan otel ekle linki çalışıyor. Kafayı yiyecem çok cins bir şeymiş. Bu cformsdan iyi anlayan var mı?

Sizde otel ekle haricindeki linkelrdeki sayfalarda form çıkıyor mu?

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklentiyi parayla satın alırsanız o linki sildirebilirsiniz.

bunun dışında linki silmeniz etik olmaz.

Licensing & Pricing

GPL / Custom Code & Code Modifications?

Yes it is fully GPL compliant.

If you do make code changes you must ensure they comply with / suffice GPL requirements! Ie. you are required to make available your modifications under the same conditions of the license.

Credit Line / Do I have to pay for your plugin now?

No. You can still use it as is for free and it will always be at 0-costs, even in a commercial context. If you need/want to get rid of the credit line beneath the forms you can, however, it'd be a great token of your appreciation to leave the credits in place. Alıntı Kaynağı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5