İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Checkpoints/Çok Kolay 1$ Kazan/Taktiğinide Veriyorum/Android&İphone

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Checkpoints/Çok Kolay 1$ Kazan/Taktiğinide Veriyorum/Android&İos

Merhaba Gerçekten Kolayca Para kazana biliyoruz bu uygulamada para kazanma şöyle:
iki tane oyun var birisi kazıyarak puan kazanıyosun diğeride slot yani 3 tane nesne var 3ününde aynı olması lazım.Yani bu iki oyundan birini oynayarak puan kazanıyoruz.Ancak Oyunları Oynamak İçin jeton kazanmamız gerekli bunun içinde collect kısmından trybonuscoins.com a tıklıyoruz ve açılan safari sayfasından ana ekrana ekle diyoruz.Sonra ordan verdiği uygulamaları inidrip jeton hakkı kazanıyoruz.

340 Puan: 1 Dolar
1.700 Puan: 5 Dolar
Böyle Devam Ediyor

Referans Kodu: ygr123
(eğer bu kodla kayıt olursanız 200 puan kazanırsınız ve bu oldukça yüksek bir puan)

Şuaradan Kayıt Olunuyor:
settings kısmına geliyorsunuz orada my account var oraya tıklayın ordan kayıt olunuyor.

Kanıt:

necmettin44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam androidde yok bende 850 puan var ama birşey yapamıyorum.paypal yok.

Hooli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim android cihazım olmadığı için bilemiyorum.Ancak İos Cihazlarda Gerçekten Ödemeyi Alabiliyorsunuz Kanıtta Yukarıda Zaten.

wolkan_1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Android'de S3 e bile uyumlu değil diyor. Kısacası iphone kullananlara para kazandırıyor bu uygulama

Edit: Bir yerden buldum indirdim üye oldum fakat paypal'a ödeme yok. :/

wolkan_1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amazon.com, facebook kredisi, farmville kredisi, ve daha işimize yaramayan şeyler... Neyse artık para biriksin kısmet olup iphone'a geçersek çekeriz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5