İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chess Doubler > Ödeme aldım

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese selam,

Chess-doubler bir para katlayıcı. 1-5-25-50 dolarlık kolonlar var. Bu kolonlardan istediğiniz birine para yatırıyorsunuz. Siz para yatırdığınız anda listenin sonuna ekleniyorsunuz ve listenin ilk sırasındaki kişi parasının iki katını almış oluyor.
Sizden sonra listeye eklenecek her insan sizi listenin üstlerine doğru itiyor, sonunda siz de birinci sıraya varıyorsunuz ve bir kişi daha listenin sonuna eklenince paranızın iki katı anında e-gold hesabınıza yatıyor.

ben 10mart 22:39da 1$ yatırmak istedim, 1.20$ tahsil etti, 22:14te hesabıma otomatik olarak 2 dolar yattı.
tam olarak 2ye katlamıyor, 1.2 yatırdım 2 aldım.
aldığım 2nin üzerine 0.4 daha ekleyerek iki sıra daha aldım eğer sistem göçmezse yarım saat sonra onlardan da 2şer dönecek ve 4 dolarım olacak.

site bugün açılmış, ömrü ne kadar olur bilinmez, sömürün derim.

sıra satın almak için : http://chess-doubler.com/?ref=2824863

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Sene once buna benzer bir sistemin daha farkli olani vardi. Sitenin sahibi para gonderen birine cep telefonu gonderiyordu. Ayni sekilde listeye ismini yazdiriyorsun sira bekliyorsun.

Ornek : Cep telefonu 500 $ sen adama 50 $ gonderiyorsun listede en ustteki kisiye cep telefonunu gonderiyor. ve adamin 1 yil sonra ki uye sayisi 1.5 milyona yakindi ...

Umarim devami gelir ...
Iyi calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5