İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chipoyun.com Yeni Tarzıyla ve Tasarımıyla Sizlerle Fikirlerini ?

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

3 Sene Önce Çıkdığımız Oyun Sektöründeki Yolumuza Birçok Mutluluk ve Hüzün Yaşayarak bu zamana kadar geldik Bu zaman zarfı içinde Oyun Sektöründe Önemli Olan Kelimelerde oyun, oyunlar ve oyun oyna kelimelerinde Başarılar göstererek ilk sıraları zorlamaya çalışdık ve bir çok Tebrik Aldık ve Bir Çok eleştiri bu eleştirilerin en başında sitemizin alt yapısal ve temasal sorunlardı yaklaşık 4 -5 aydır ince eleyip sık dokuyarak NeLph arkadaşımızla Oturduk Projemizi Hazırladık Temamızı Çizdik ve projeyi Bitirdik NeLph arkadaşımıza BAŞARILI çalışmasından dolayı teşekkür ederim

Sitemiz Bundan Sonra Yavaş Yavaş Kurumsallaşma Yolunda ilerleyen ve vizyonunda kullanıcıları Mutlu edip ve iyi bir ortam yaratıp başarılı olmayı prensip edinmek Olan Bir Site Olacağız

ve Son olarak Sitemiz kurumsallaşma yoluna girdiğim şu günlerde sitemize yapılan hek denemeleri artık kontrol altında tutulacak ve yapılacak tüm hek denemelerine, dava ile karşılık verilecektir

BİZİ SEVEN DESTEKLEYEN VE DESTEKLEMEYEN HERKEZE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
site an itibariyle açılmıyor üzerinde bu kadar emek verdiğiniz sitenizin kurumsallaşması aşamasında başarılı olmanızı umuyorum.

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sitede dolaşıyorum hatta bir iki oyun bile oynadım.
başarılar dilerim.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
başarılar dilerim.

[bihter giydirme oyunu fena değilmiş hani:D]

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Kurumsallaşmadan kastınızı anlamadım.

Şirketmi olacaksınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi