İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chitika

R

Reignman

Misafir
Forumda arama yaptım ama bu sponsor hakkında bir şey bulamadım.

Bu sponsoru bir çok İngilizce sitede gördüm ve başvurmaya karar verdim (ingilizce-legal sitemle) bugün de kabul edildiğime dair e-maili aldım ve denemeye karar verdim.

Bildiğimiz click sponsoru, ek olarak keywordları siz belirleyebiliyorsunuz, kendileri başta 3 adet keywordu(playstation, ipod, digital cameras) vermiş, siz de ekleme yapabilirsiniz.

Bir diğer artısı ise, kodlarda konu ile ilgili resimlerin de olması. Böylece ziyaretçinin dikkati daha kolay çekilebiliyor.

Paypala ödeme yapıyor 10 dolar olunca, en iyi yanı da bu bence, meblağın düşük olması sayesinde güvenilir olup olmadığı kolayca anlaşılır, güvenilir değilse aynı gün kodlar kaldırılabilir.

Kabul ettiği trafik konusunda herhangi bir bilgim yok. Deneyip göreceğiz.
%10 da referral payı var.

Buyrun link: (Referral'dan üye olmak istemeyenler ne yapacaklarını biliyorlar zaten ;) )
https://chitika.com/mm_overview.php?refid=shotel

Bu yazdıklarıma ek olarak yeni bir şeyler bulursam yazarım. Sizin de paylaşacağınız şeyler varsa buyrun.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben uzun zamandir kullaniyorum bunu
ay bittikten sonra 30 gun sonra odeme yapiliyor
paypal odeme limiti 10$
ay sonu geldiginde ornek 1000 tik olmus kazanc 200$
bunu kabul e3ttileri ulke tiklariniz ayirirlar digerlerini silerler
mesela 1000tikin 500 tanesi onlarin klabul ettigi ulkeden ise sadece 500 click parasi oderler
tiklamlar icin her ulkeyi kabul etmeselerde reklamlari her ulke ip leri icin gozukmez 404 hatasi olarak cikar
1-2 ay oncesine kadar tik ortalamasina verdigi para 80-90cent iken adsense gibi son 1-2 ay icerisinde 10-20cente kadar dustu bundada
reklamlari hareketli ve ilgi cekici olmasina ragmen tiklama oranlari daha dusuk cikiyor (onceleri 80-90cent verdigi icin dengeliyordu ama ben son 1 aydir sitemden kaldirdim )

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt üyen oldum ingilizce sitemle başvurdum bakalim kabul ediceklermi
ama pek bişey kazandiracaga benzemiyor söylediklerinize bakılırsa:)

R

Reignman

Misafir
Eyvallah :)

@culpable, ben 10-20 cente de razıyım, yeter ki ödeme yapsın ve tıklamaları adam gibi saysın.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama başı 10 20 cent bence çok iyi rakam.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odemeden sorun cikmaz ama ay onu kazanciniz ornek 500$ sa odeme miktari 100-200 $ olarak gorurseniz sasirmayin yukaridada soyledim ilk basta hesaplanirken butun ulke clicklerini hesapliyorlar ama ay sonunda kabul edilmeyen ulke clicklerini silip odemeyi sadece kabul edilen ulke clicklerini hesaplanarak yapiliyor
isleyisi gittigidiyor la ayni sekilde ama sadece burasi ingilizce siteleri kabul ediyor

Ama bence adremedy kullanin bundan bin kat daha iyi tik basi 10-12cent + kucuk miktar gosterime odeniyor
+ bannerleri daha guzel ve tiklama orani yuksek

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve kabul etmeti ingilizce articles sitemi :) neyse saglık olsun .
adremedy.com'e dün başvurdum hala bir cevap yok ..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Ama bence adremedy kullanin bundan bin kat daha iyi tik basi 10-12cent + kucuk miktar gosterime odeniyor
+ bannerleri daha guzel ve tiklama orani yuksek

Adremedy'ye başvuru yaptım.

Uw aanvraag is verzonden, bedankt voor uw tijd!

Diye bir şey çıktı formu yolladıktan sonra..Ne anlama geliyor acaba :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Adremedy'ye başvuru yaptım.

Uw aanvraag is verzonden, bedankt voor uw tijd!

Diye bir şey çıktı formu yolladıktan sonra..Ne anlama geliyor acaba :)
basvuru formun yollandi diyor
1-2 gun icinde mail gelir mailler hollandaca gelebilir buraya yazin yada pm atin tercume edeyim Holllandaca yazizmak + sayilir Sirket Hollanda Amsterdam da

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
We are currently not accepting websites with non-English content

ingilizce dışındaki siteleri kabul etmiyorlar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip sitelere kabul edilseniz bile Türk hit yolladığınızda ödeme yapmaz.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi dedin culpable :)

bir sorum olucak Adremedy'de kabul edildigimiz sitemizin dışındada ingilizce sitelerimizde ayni kodu kullanabilirmiyiz yoksa panelden site falan mi ekliyoruz baya bir karışık geldi bilgi verirsen sevinirim..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
iyi dedin culpable :)

bir sorum olucak Adremedy'de kabul edildigimiz sitemizin dışındada ingilizce sitelerimizde ayni kodu kullanabilirmiyiz yoksa panelden site falan mi ekliyoruz baya bir karışık geldi bilgi verirsen sevinirim..
ben iki sitede ayni anda kullanmadim hic bir sitede kullanirken kodlari kaldirdim ordan baska bir siteye koydum mail atmistim onlarda kullandigim hesaptaki adresi yenisi ile degistirmislerdi
simdi senin sorunla ilgili mail yazdim bende baska bir siteye ekliyecektim cvp gelince buraya yazarim

R

Reignman

Misafir
Chitika'dan bana mail gelmiş, sitenizde hala kod filan göremiyoruz diyerek, kullanıcı adını filan hatırlatmışlar :D

Bannerlar grafikli filan ya, Adsense kazançlarını düşürür diye eklemek istemedim, ama bu mailden sonra ekledim. Bakalım neler olacak. 1-2 haftaya anlarız nasıl bir şey olduğunu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5