İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Chroma ve Mozilla Keywords Everywhere - Keyword Tool Eklentisi

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Google Chrome ve Mozilla kullanıcıları için anahtar kelime TBM oranları ipucu ve ilgili aramalar bölümünde göremediğiniz tüm sonuçları görebileceğiniz çok gelişmiş bir eklentidir. Bu eklenti size, hangi anahtar kelimelerin aylık ne kadar aranma hacmi olduğunu da gösteriyor. SEO ile ilgili kişilerin kesinlikle kullanmasını tavsiye ediyorum.

Örneğin Google'da yapacağınız "haberler" aramasının anahtar kelime analiz sonuçları şöyle çıkıyor:

İlgili anahtar kelimeler
anahtar-kelime-aracı.jpg

Diğer kullanıcıların en fazla aradıkları
anahtar-kelime-aracı-2019.jpg

Tüm Anahtar Kelimeler - Anahtar Kelime Aracı eklentisini kullananların yorumları:

Mehmet Yüce
Çok güzel bir araç. Kullanımı çok kolay ve hayatı çok kolaylaştırıyor. Türkçe seçeneğinin gelmesini dört gözle bekliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Necmettin Kar
Bu eklentiyi çok beğendim. Ayrıca Türkçe dil konusundaki sınırlılıkları da giderilirse şahane bir eklenti haline gelecektir. (Kendi yorumum)

Chrome kullanıcılarının kaçı Keywords Everywhere - Keyword Tool eklentisini kullanıyor ve 5 üzerinden kaç puan verdiler?

Keywords-Everywhere---Keyword-Tool.jpg

Keywords Everywhere - Keyword Tool eklentisinin katkıları neler?
Anahtar kelime ile ilgili

• Benzer sonuçlar
  • İlgili aramalar
  • TMB değerleri
  • Aranma hacimleri

İndirmek ve kurmak için Chrome kullanıcıları tıklayın
Mozilla FireFox kullanıcıları tıklayın

erkan46

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Çok güzel bir eklenti. Kendi anahtar kelimelerim için deniyorum hemen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5