İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chrome Plus

T

trgy

Misafir
Google Chrome kullanıcıları eğer eksik birşey buluyorlarsa Chrome Plus'ı denemeliler. Chrome Plus nedir peki Google Chrome'den farkları nelerdir hemen onları açıklayayım.

• Logo oldukça farklı.
  • Hız bakımında bir düzenleme daha yapılmış fakat ben pek fark göremedim.
  • Bir yazıyı okurken bir kelimenin anlamını bilmiyorsunuz ve aramak öğrenmek istiyorsunuz bunu Chrome Plus sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken o kelimeyi seçmek ve ekranın herhangi bir yerine sürüklemek. Yeni bir sekme'de arama sonuçlarını görebilirsiniz. Benim en çok beğendiğim özelliği ise bu.
  • Adres çubuğunun sağ tarafında bulunan Chrome Plus logosuna tıklayarak bulunduğunuz sitenin görüntüsünü ie kullanırmış gibi görürsünüz. Bu da tasarımcılar için çok kullanışlı bir özellik.

İndirmek için ve daha fazla bigi almak için Chrome Plus

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kromun çin yan sanayinde üretilmiş hali :D Sitede dikkatimi çeken şey altında Awards olarak belirtilen kısım. Ödüller miş peki linklere tıklayınca ne çıkıyor sizce download sitelerindeki detay sayfasını vermiş. Başarı olarak gördükleri yerde 35 download - 0 rating yazıyor. Herhalde türklerden başka indiren yok :D

T

trgy

Misafir
kromun çin yan sanayinde üretilmiş hali :D Sitede dikkatimi çeken şey altında Awards olarak belirtilen kısım. Ödüller miş peki linklere tıklayınca ne çıkıyor sizce download sitelerindeki detay sayfasını vermiş. Başarı olarak gördükleri yerde 35 download - 0 rating yazıyor. Herhalde türklerden başka indiren yok :D

Bence yanlış düşünüyorsun sistem oldukça kaliteli özellikle tek tuş ile ie özelliğine geçmesi bence çok yararlı. Google'da daha detaylı arasanız birtek indirenin Türk olmadığını anlarsınız. Açık kaynak kodlu bir yazılımı kendilerince geliştirmişler ve takdir etmek gerekir.

Linux nasıl Pardus olduysa... :)

hapee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google ile uzaktan yakından alakası yok , dikkatli olmak gerekir

Scap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Browser artık herşeyimiz oldu. Gücenmedik browserlar kullanmak çok tehlikeli olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5