İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chrome sizi de deli ediyor mu?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu son bir kaç gündür, Google chrome durduk yere hata veriyor. Debug program, close program vs. vs... Mozilla da bir süre sonra "not responding" diye hata veriyor. Ben de hiç sevmediğim explorera muhtaç kalıyorum. Bunun bi çözümü var mı?

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kardeş bendede sorun çıkıyor..kaldırdım. explorer kullanma opera daha iyi

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
arkadaşın say* ettiği gibi opera güzeldir, iyidir ve hoştur.
Benim bu forumda açılmış bir opera tanıtım konum vardı orada övdüğüm gibi, opera tarayıcılar arasında en güzellerinden biridir. Yalnızın arada bir hata verir o da sekmeler açıkken kapatınca nadiren olur bu durumda kontrol+alt+del yapar opera.exe yi bulur ve işlemi son eyle der operamıza devam ederiz. Opera'nın sloganıda dı fast bırowser of ört olması lazım yani yeryüzünün en hızlı tarayıcısı falan.
*say kelimesi söylemek, söylediği gibi anlamında kullanılmıştır.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Opera kasma falan yaşamıyor değil mi?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Opera gayet hızlı arkadaşlar, ben şuan mecburiyetten chrome kullanıyorum. Fakat opera yüklemek isteyenler tereddütsüz denesinler. Mozilla gibi geniiiiş bir üst menüsü yok. Gerekli herşey ekranda. Sol üstteki opera simgesinden diğer menülere ulaşabilirsiniz. Opera turbo ile sitelerdeki gereksiz şeyleri kapayabilir dilediğiniz zaman bu kapanan şeylerin üstüne tıklayıp etkin hale getirebilirsiniz. Yani turbonun mantığı budur.
not: Opera bize prim vermiyor.
[YOUTUBE]zaT7thTxyq8[/YOUTUBE]

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Allah razı olsun sizlerden, ne güzel bişeymiş bu opera:D Hem hızlı,hem takılmıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5