İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çiçek sparişi tavsiye?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşlar daha önceden internetten çiçek sparişi vereniniz varmı? Bursada bi arkadaşın doğum günü çiçek göndermek istiyorum.
Bu konuda önerebileceğiniz site felan varsa lütfen bildiriniz

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Çalışmadım ama Garanti bankası ile ortak bir kampanya düzenlemişlerdi. Diğer firmalara nazaran daha güvenilir.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol GNeRaL, daha önce çalıştıysan kısa bi özet geçermisin. spariş takibi nasıl yapılıyor

anlaşmalı firmalar ile teslimat yapılıyor, küçük ilçelerde sıkıntılar olabiliyor, ama büyük şehirlerde sorun yok, dilediğiniz saatde teslim edilir.
teslimat yapıldıktan sonra size e-mail yada sms yoluyla bilgi veriliyor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
2001 den beri www.ciceksepeti.com u kullanıyorum. sende 2-3 çiçek gönderimim oluyor. fiyatları uygun. takibi mail ve sms yoluyla yapıyorsun. çiçek gönderime çıktığında bir mesaj , teslim edildiğinde ayrı bir mesaj gönderiyorlar.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O zaman birşey unuttun selim61 :p Şööyle iki satır aşağısını okuyabilirsin :p :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Geyik tavan yapmış :D hadi yasakparaleri sonuçlandırayım yengenize gidiyor :D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Selim öyle romantizm olurmu :p alacaksın çiçeği kendin gideceksin kapısına, kapısına olmadı balkona çıkmasını isteyeceksin bunlarıda bizmi söyleyelim yaa :p başka şehirde falan deme sakın, bu hakikaten çok süper bir şey olurdu be

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Selim öyle romantizm olurmu :p alacaksın çiçeği kendin gideceksin kapısına, kapısına olmadı balkona çıkmasını isteyeceksin bunlarıda bizmi söyleyelim yaa :p başka şehirde falan deme sakın, bu hakikaten çok süper bir şey olurdu be
Final haftasındayım ayın haziran 17 sinde bursadayım :D yoksa bilirsiniz şehirler arası mesafeler bana engel olamaz :D balkona çıkmasına gerek yok ben çıkarım balkona :p

cansu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇiçekSepeti şu an piyasadaki lider çiçekçi ve hizmetleri kusursuza yakın. çiçek yola çıktığı andan itibaren kişiye ulaşıncaya kadar sürecin her kısmından haberdar olabiliyorsun.

firatkorkmaz_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende çiçek sepetinin işlerini yapan bir çiçekcide çalışıyorum . çiçek sepeti , 44 çiçek ve çiçek com hepsi aynı firmaya ait fiyat olarak en uygunu 444 çiçek ancak ben çiçeği yollayacağınız kentteki bir çiçekciye internetten ulaşıp sipariş vermenizi tavsiye ederim size , mesala bizim sitemiz kocaeli çiçek çiçek sepeti diğer çiçekcileri mağdur ettiği için netten o ilin çiçekcisine sipariş verip esnafa destek olunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5